מזו רולר - טיפול מתקדם לחידוש העור

מזו רולר (רולר מחטים)

אחד מהטיפולים המתקדמים להצערת וחידוש עור הפנים (ולא רק, ראו בהמשך לאיזה מטרות נוספות מתאימה השיטה) הוא טיפול בשיטת המזו רולר. אם עד השנים האחרונות, שיטות הטיפול המקובלות לעידוד חידוש קולגן ואלסטין, האחראיים בין השאר על גמישות העור היו מעבר פילינג לסוגיו, דרמבריישין ועוד אשר פוגעות ברקמות העור ודורשות יחסית זמן החלמה לא מבוטל, הרי שבשנים האחרונות התווספה טכניקה חדשה ישנה (ישנה משום ששיטת המזותרפיה מוכרת כבר מספר עשורים לטיפולים שאינם למטרות אסתטיות) בשם מזורולר שאיננה פוגעת ברקמה ואיננה מצריכה התאוששות והחלמה.

המלצת המערכת

קיימות מספר שיטות לחידוש והצערת העור ולמרות שלכל רופא יש את ה- ״אני מאמין שלו״, ההמלצה שלנו היא ״ללכת״ על טיפולים בלייזר או על טיפולי מזותרפיה. המלצה חשובה נוספת היא לעבור ייעוץ רק על ידי רופא, רצוי דרמטולוג. התייעצו עם המומחים שלנו שידעו לאבחן ולטפל בכם היטב. עשו זאת עכשיו.

 


מהו מזו רולר?

המונח מזו רולר מקורו בטיפולי מזותרפיה (מזו) באמצעות “רולר” - גלגלת מיוחדת המכילה מחטים קטנטנות באמצעותן מחדירים את “הקוקטייל” המורכב לרוב ממגוון של תרופות / חומרים הומאופטיים / מינרלים וויטמינים / חומצה היאלורונית ועוד וזאת בהתאם לאופי הטיפול ובהתאם לפציינט המועמד לטיפול. ישנם כמה סוגים של רולרים בהם משתמשים בישראל ובעולם כאשר הנפוץ ביותר הוא “הדרמה רולר” Dermaroller - רולר שמצויד ב- 192 מחטים המסוגלים “לחורר” 300 נקודות על פני שטח של שני סנטימטרים מרובעים, למכשיר דרמה רולר יש מספר דגמים כאשר השוני בין הדגמים השונים הוא בכמות המחטים, באורך של כל מחט ובעומק שכל מחט מסוגלת לחדור לתוך העור.

 


מתי ולמי הטיפול מומלץ?

טיפול במזורולר מתאים למעוניינים בחידוש עור באזורים: פנים, צוואר וגב כף היד, להעלמת סימני מתיחה בעור ובעיקר באזור הבטן והירכיים אצל נשים, לטשטוש והעלמת חטטים שנותרו לאחר אקנה בינונית ואקנה קשה, להעלמת קמטוטים וקמטים באזורים שונים בפנים ע״י יצירת קולגן חדש, להעלמה והסרת פיגמנטציה בעור הגוף, באזור הצוואר ובאזור הפנים, כטיפול מונע של נשירת שיער לנשים ולגברים כאחד ולהקלה (אין אפשרות להעלים לחלוטין כמובן) על תופעת הצלוליט.

 


טיפול במזו רולר הלכה למעשה

הטיפול מתחיל בהרדמת האזור המיועד לטיפול, הרופא המטפל, לרוב יאלחש את המקום באמצעות משחת אמלה, לאחר מכן העור ינוקה ויעבור חיטוי לאחריו ימרח “הקוקטייל” על העור. המתנה של מספר שניות ואז הרולר נכנס לפעולה, המטפל עובר עם הגלגלת על אזור הטיפול ומנקב מאות פעמים בשטחים קטנים את העור ומחדיר את “הקוקטייל” לשכבות העמוקות של העור ע”י יצירת “תעלות זעירות” לחדירה עמוקה ככל שניתן לקבלת אפקט אופטימאלי של הטיפול, בסיום ההליך שנמשך מספר דקות, מנוקה שוב אזור הטיפול. מומלץ לבצע כשלושה עד שישה טיפולים אחת למספר שבועות וזאת בהתאם לאופי הטיפול ובהתאם ללקוח המועמד לטיפולים.

 


יתרונות, תופעות לוואי והחלמה

למכשיר יתרונות רבים, הטיפול נמצא יעיל עם תוצאות מוכחות, מבוצע ללא כל כאב, איננו מצריך הרדמה, תופעות לוואי מינוריות, אין חשש לזיהומים, מבוצע בחדר טיפולים או בקליניקה ולא בחדרי ניתוח, מתאים לכל סוגי וגוון העור בניגוד לטיפול פילינג. לספינת הדגל “דרמה רולר” יש אישור מטעם משרד הבריאות וה- FDA האמריקאי. כמו בכל טיפול קוסמטי עלולות להופיע תופעות לוואי, בטיפול מזו רולר תופעות אלו מצומצמות ודי מינוריות, פרט לאודם קל ונפיחות שעלולה להופיע החולפת כבר ביום הטיפול, לא נצפו תופעות לוואי אחרות בעשרות אלפי טיפולי מזותרפיה שבוצעו מסביב לגלובוס. אין צורך בזמן החלמה שכן החריצונים שנפערו כתוצאה ממאות המחטים אשר “פצעו” את העור נסגרים מספר דקות לאחר סיום ההליך כך שגם אין חשש מזיהום.

 


הבהרה חשובה והסרת מכשול: אין היצרנית ו/או היבואנית ו/או המפיצה של שיטת “מזו רולר” עומדים מאחורי פרסום המאמר או יוצרים קשר עם לקוחות המשאירים פרטים בפורטל בוטוקס פרייס. פורטל בוטוקס פרייס לא מוכר את המוצר ולא מבצע השוואת מחיר למוצר. הפורטל מקשר בין לקוחות סופיים המעוניינים בטיפולי מזוטרפיה למכונים, רופאים ומרפאות המבצעות שירות טיפולים (ולא מכירת מוצר) באמצעות ה”מזו רולר”. המידע במאמר מובא לצורך מידע בלבד וכשירות לגולש!