מיזותרפיה - כל המחירים כל המומחים

מיזותרפיה

מיזותרפיה היא טכניקה רפואית שהופיעה לראשונה בשנת 1950 אצל הרופא הצרפתי מישל פיסטור שהיתה כרוכה בהזרקות מיקרוניות של תערובת מיוחדת של ויטמינים, חומצות אמינו ותרופות אחרות, מילימטרים מתחת לעור. בתחילת הדרך, טיפולי מזותרפיה נועדו כנגד פציעות ושיפור מחזור הדם, היום מבצעים בעיקר טיפולי מיזותרפיה לטיפולים קוסמטים הכוללים הצערת העור, הפחתות שומן מקומיות מוגדרות וטיפולים בצלוליטיס. שורשי המיזותרפיה עדיין נמצאים בצרפת ועוסקים בו למעלה מ- 1500 מטפלים אולם מיזותרפיה מופצת יותר ויותר בעולם כאמצעי לטיפולים קוסמטיים כולל בארה”ב.

המלצת המערכת

קיימות מספר שיטות לחידוש והצערת העור ולמרות שלכל רופא יש את ה- ״אני מאמין שלו״, ההמלצה שלנו היא ״ללכת״ על טיפולים בלייזר או על טיפולי מזותרפיה (עם או בלי מחטים). המלצה חשובה נוספת היא לעבור ייעוץ רק על ידי רופא, רצוי דרמטולוג. התייעצו עם המומחים שלנו שידעו לאבחן ולטפל בכם היטב. עשו זאת עכשיו.

 


הרעיון מאחורי מיזותרפיה

הרעיון המרכזי שעומד מאחורי טיפולי מיזותרפיה הוא שהמטופל יוכל לקבל חומרים או מרכיבים פעילים בכמויות מזעריות לאזור הטיפול על ידי הזרקה ישירה וזאת כדי לא להיות תלויים בגלולות או בחומרי בליעה אחרים בעלי ריכוז גבוה של תרופות או מרכיבים אחרים כדי שישפיעו ויהיו מתאימים לטיפול הנדרש.

 


הכנות לטיפול מיזותרפיה

ההכנות לטיפול מיזותרפיה תלויות בבעיה אותה מעוניינים לפתור, באופן הכללי, החומרים הנדרשים לשימוש הם הרדמה לאלחוש מקומי, מוצרים נגד דלקות, מוצרים להרפיית השרירים, אנזימים, ויטמינים, מינרלים, תמציות צמחים, מאיצי גידול, הורמונים וחוסמי הורמונים. הטיפול מבוצע על ידי מקרו מזרקים רבים בעלי מחטים מאוד עדינים (מזו רולר) או על ידי שימוש ב- meso gun - מכשיר דמוי אקדח אשר יורה את המחטים הדקים אל העור ומזריק את המינון הנכון בצורה יעילה ומדויקת יותר מהשיטה הידנית, היתרון בשימוש אקדח על פני הזרקות הוא במהירות הטיפול ובאפקטיביות של שמירת התוצאה לטווח ארוך יותר, למרות שישנם כאלו שגורסים בדיוק ההפך.

כאשר מיזותרפיה מבוצעת כנגד הזדקנות העור תפקידה הוא להחליף את המינרלים, הויטמינים וחומצת האמינו הנמצאות בשכבות התחתונות של העור, מיזותרפיה משמשת גם להגברת רמת החומצה ההיאלורונית בעור אשר יורדת עם הגיל שהיא מרכיב חשוב שעוזר לשמירת חוזק העור ומרקם העור. הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לפני העור עוזרת לגירוי ולייצור של קולגן שבהכרח גורם לשיפור חזות העור להורדת קווי הבעה וקמטים.

 


כיצד מבוצע טיפול מיזותרפיה?

ראשית מכינים את האזור המיועד לטיפול (חיטוי האזור), לאחר מכן מוחדר קוקטייל המרכיבים שנבחר בהתאם לאזור ולסוג התופעה בה מטפלים כמו נשירת שיער, צלוליטיס, הצערה וחידוש עור הפנים וגב כף היד, הפחתת שומנים ועוד לאזור המטופל. טיפול מיזותרפיה אורך כ - 25 דקות ומבוצע בסדרה של טיפולים (לרוב שישה במספר). לאחר טיפולי מיזותרפיה אין התאוששות או פרק זמן של החלמה וניתן לחזור לשגרת החיים באופן מיידי. את התוצאות ניתן לראות מספר ימים לאחר ההליך וככל שמתמידים וממשיכים בסדרה ניתן להבחין בשינוי משמעותי בהתאם לתופעה בה טופלתם.