מילוי שפתיים ✔️ השוואת מחירים

מילוי שפתיים - פגישת הייעוץ

עוד לפני שתקבעי את פגישת הייעוץ בנושא עיבוי שפתיים עם הרופא המטפל בוודאי יהיו לך מספר שאלות לגבי: כמה זמן אורך טיפול מילוי שפתיים? לכמה זמן מחזיק מעמד חומר המילוי לאחר עיצוב שפתיים? האם עיבוי שפתיים כואב? כמה עולה מילוי שפתיים? לפניך מאמר המתאר את אשר קורה החל מהרגע שאת נכנסת לקליניקה ועד לרגע לאחר ביצוע מילוי שפתיים. שימי לב כי למרות שההליך די דומה בכל הקליניקות יתכן כי הייעוץ אותו תקבלי במרפאה בה תבחרי בסופו של יום יהיה שונה במקצת.

המלצת המערכת

למרות שעיבוי שפתיים קבוע נשמע על פניו מצוין, המציאות הוכיחה כי חומרי המילוי הקבועים בהם סיליקון אינם שווים את נטילת הסיכון שבהזרקתם שכן הם עלולים להרוס לכן את השפתיים. ההמלצה היא ״ללכת״ על חומרי מילוי בטוחים, שמעצבים שפתיים בשרניות ללא סיבוכים ותופעות לוואי. התייעצו עם המומחים שלנו והתנסו רק עם חומר מילוי זמני.

 


מילוי שפתיים - פגישת הייעוץ

קחי בחשבון כי לפני פגישת הייעוץ תצטרכי למלא שאלונים לגבי מצב בריאותך וחתימה על טופס הסכמה מדעת לפני הטיפול שכן זו פעולה לא הכרחית ועל הרופא לפרט בפנייך את כל הסיכונים ולהחתים אותך על טופס הסכמה לביצוע מילוי שפתיים. פגישת הייעוץ יכולה להיות עם הרופא המטפל או עם אחד מאנשי הצוות במרפאה, אחות, קוסמטיקאית או כל אחד אחר שיפרט בפניך את כל ההליך ויענה על שאלותיך, זה מקובל מאוד אולם יש מרפאות שפגישת ייעוץ בנושא מילוי שפתיים תתבצע רק מול הרופא. בשלב זה בוודאי תשאלי על ציפיותיך מההזרקה, שאלות נוספות אחרות כמו: האם את סובלת מאלרגיה כלשהי או האם את סובלת מתופעה אחרת שעלולה להפוך אותך למועמדת לא מתאימה לטיפול מילוי שפתיים. לאחר שיסתיימו ההיסוסים נשאלת תמיד שאלת המחיר. השתדלי לא להתמקח יתר על המידה, רוב הרופאים אינם אוהבים זאת בלשון המעטה עשי זאת בגבולות הסביר (לא שוק) כדי לא לפגוע גם במוטיבציה של הרופא המטפל.

 


לפני מילוי שפתיים

כאשר תיכנסי לחדר הרופא תתיישבי על כסא הדומה לכסא של רופא השיניים, יש צורך באלחוש השפתיים לפני הפרוצדורה שכן אזור השפתיים הוא אחד האזורים הכי רגישים בגוף האדם. ישנם רופאים אשר משתמשים במשחה אלחוש שאמורה להרדים את השפתיים אולם רוב הרופאים המטפלים מבצעים זריקת אלחוש בדיוק כמו אצל רופא השיניים. הזריקה נעשית בחך ותוך מספר דקות האזור מורדם ומוכן לטיפול. לפני כן הרופא יסביר לך את הסיכונים ותופעות הלוואי ויסביר לך על סוגי חומרי המילוי איתם הוא מבצע מילוי שפתיים (בחירת חומרי מילוי שפתיים יכולה להיות קריטית ולכן מומלץ לשאול ולחקור היטב באיזה חומר מילוי כדאי לעבור את התהליך ולאחר שהכול ברור יתחיל הרופא בסדרת הזרקות למילוי השפתיים.

 


הליך מילוי שפתיים

לאחר שאזור השפה מורדם היטב יתחיל הרופא את ההליך. הרופא יקבע היכן יש להזריק את חומר המילוי. לאחר שהבין את ציפיותיך (ישנן מטופלות שבוחרות לעבור טיפול רק בשפה העליונה וישנן כאלה שמבצעות עיבוי לשתי השפתיים). מילוי שפתיים מבוצע באופן סימטרי כאשר הרופא מזריק את אותה כמות של חומר לכל צד באזור התוחם, וכמו כן מבצע מילוי של השפה עצמה באופן שתתקבל התוצאה הרצויה. אורכו של הטיפול קצר והוא בדרך כלל נמשך כעשר דקות.

 


התאוששות והחלמה מההליך

אין צורך בזמן התאוששות והחלמה. אפשר פשוט לקום מהכסא לאחר ביצוע מילוי שפתיים ולהמשיך בשגרת החיים ללא כל מגבלה למרות שהאזור המטופל יחסית די נפוח וזאת כתוצאה מההרדמה. לאחר כשעתיים, ההרדמה פגה והשפה מקבלת פחות או יותר את צורתה הסופית. יום לאחר ביצוע מילוי שפתיים השפה כבר לא נפוחה אולם יכולים להופיע שטפי דם הנעלמים כמספר ימים לאחר הטיפול. כאשר העיצוב מבוצע עם חומרי מילוי טבעיים זמניים בתום פגישת הטיפול הראשונה מסתיים ההליך ואין צורך בביקורת או במפגש נוסף. כאשר המילוי מבוצע באמצעות סיליקון שהוא חומר קבוע (ולט מומלץ) יש לחזור על הטיפול מספר פעמים.