סקולפטרה - כל המחירים 💰 כל המומחים❗️

סקולפטרה

סקולפטרה הוא חומר מילוי קמטים הנמצא כבר בשימוש בכל רחבי אירופה מאז שנת 1999 שמטרתו מילוי נפחים באזורים בפנים, מילוי חריצים באזור הסנטר, מילוי גומות בלחיים ולשקעים באזור העיניים. סקולפטרה נכנס לשימוש גם בארה”ב וזכה לפופולאריות רבה בתחומי הדרמואסתטיקה לקבלת מראה צעיר. הסקולפטרה נוסה בתחילה לשיפור מראה הפנים בחולי איידס ולאחר שנחל הצלחה קיבל את אישור ה - FDA האמריקאי גם לטיפולים אסתטיים בהם מילוי קמטי הבעה עמוקים באזור האף והשפתיים (קו החיוך) ולטיפול במגוון קמטים נוספים בפנים.

המלצת המערכת

צריכים למלא קמט? זקוקים לעיבוי שפתיים או עיצוב לחיים? למרות שהנטייה הטבעית היא לחפש חומר מילוי קבוע הרי שהמלצתנו במקרים הללו היא להתרחק מחומרים קבועים כמו מאש ו״ללכת״ על חומרי מילוי בטוחים וטבעיים המבוססים על חומצה היאלורונית (רסטילן, ג׳ובידרם, סטילאג׳,לומינרה, טאוסיאל ועוד). התייעצו עם המומחים שלנו, שידעו להתאים לכם חומר מילוי מושלם.

 


ממה מורכב חומר המילוי סקולפטרה?

סקולפטרה הוא חומר מילוי קמטים המורכב מחומצה פולי לקטית סינטטית. סקולפטרה נמצא בשימוש שייעודו המסת תפרים והשתלה של רקמות רכות. צורה טבעית של חומצה פולי לקטית מיוצרת ע”י שרירי הגוף במהלך אימון גופני. החומר פועל להגדלה הדרגתית של עובי העור. סקולפטרה הוא חומר בעל תאימות ביולוגית ויכול להיספג בגוף.

 


מהלך הטיפול בסקולפטרה

הזרקת סקולפטרה מבוצעת ע”י רופא בחדר טיפולים לרוב במטופלים בטווח הגילאים 35-60. לפני שמזריקים את הסקולפטרה, מאלחש הרופא המטפל את האזור ע”י משחה או מבצע הרדמה מקומית דרך הפה. הטיפול ילווה באי נוחות קלה ויארך כחצי שעה בהתאם לאזור המטופל ולכמות החומר המוזרקת. הטיפול מורכב מארבעה שלבים כדלהלן:

  1. הרופא יקבע מספר מוקדי הזרקה לכל אזור המיועד לטיפול.
  2. הרופא יקבע בהתאם לתקציב המטופל את כמות החומר אשר תוזרק במהלך הטיפול.
  3. הזרקת הסקולפטרה מתחת לעור לשכבת הדרמיס.
  4. המטופל יתבקש להשתמש בקומפרסיה של קרח להורדת הנפיחות שמתלווה לטיפול, יש גם לעסות את האזור המטופל בכדי לעזור לסקולפטרה להתפשט.

 


לכמה טיפולים אזדקק ומתי אבחין בתוצאות?

מילוי קמטים באמצעות סקולפטרה נותן שיפור מרבי של עד 80% באזור המטופל. התוצאות נראות לעין מיד בסיום הטיפול הראשון אולם הן נראות לעין בבירור לאחר שנים עד שישה טיפולים (הטיפול העקרי מסתיים לאחר ההזרקה הראשונה אולם מומלץ לבצע תמיד מקצי שיפורים לקבלת אפקט מקסימלי), פרק הזמן שחומר המילוי מחזיק הוא כשנתיים - בהחלט זמן ארוך יחסית לחומרי מילוי אחרים המבוססים על חומצה היאלורונית. מומלץ לחזור על הטיפול כשנתיים מספיגתו המלאה של הסקולפטרה לשמירה על מראה צעיר וחלק לאורך שנים.

 


החלמה ותופעות לוואי

החזרה לשגרה אחרי הזרקת סקולפטרה תהיה מיידית, מומלץ שלא להיות חשופים לקרני השמש בימים הראשונים לאחר הטיפול. במידה וחשים כאבים חזקים במיוחד או תופעות לא שגרתיות יש לדווח באופן מידי לרופא המטפל. תופעות הלוואי נפוצות של סקולפטרה כוללות רכות יתר, אדמומיות ואי נוחות באזור ההזרקה שעלולים להימשך פרק זמן של כשבוע, שטפי דם גם כן עלולים להופיע אולם הם נעלמים מספר ימים לאחר ההזרקה.