סרג'ידרם Surgiderm - השוואת מחירים

סרג׳ידרם Surgiderm

מוצר בעל איכות גבוהה ביותר של חומצה היאלורונית הנותנת תוצאות טבעיות לחלוטין. סרג’ידרם שייך לקבוצת חומרי המילוי ג’ובידרם ומיועד למילוי זמני של שקעים בעור על ידי הזרקה ישירה אל תוך הדרמיס. באופן בלעדי, סרג’ידרם הוא שתל של ג’ל חומצה היאלורונית להזרקה ממקור שאינו מן החי, הומוגני, מקושר, ללא התגרנות ובשימוש אקסקלוסיבי של טכנולוגית HYLACROSS™ השייך למעבדות של היצרן ALLERGAN™ (שנמכר בינתיים לחברת טבע הישראלית) שהוא גם הספק הבלעדי של הבוטוקס המפורסם. סרג’ידרם על כל סוגיו, בדומה לכל המוצרים בקו הייצור של הג’ובידרם הם חומרי המילוי היחידים המשתמשים בטכנולוגית HYLACROSS™ אשר מייצרת ג’ל רך עם תוצאות שניתנות יותר לצפייה מראש המאפשרות להזריק את החומר ביתר קלות.

המלצת המערכת

צריכים למלא קמט? זקוקים לעיבוי שפתיים או עיצוב לחיים? למרות שהנטייה הטבעית היא לחפש חומר מילוי קבוע הרי שהמלצתנו במקרים הללו היא להתרחק מחומרים קבועים כמו מאש ו״ללכת״ על חומרי מילוי בטוחים וטבעיים המבוססים על חומצה היאלורונית (רסטילן, ג׳ובידרם, סטילאג׳, לומינרה, טאוסיאל ועוד). התייעצו עם המומחים שלנו, שידעו להתאים לכם חומר מילוי מושלם.

 


מהו סרג’ידרם?

חומצה היאלורונית היא חומר שנמצא באופן טבעי באורגניזם של האדם ושל כל בריה אחרת. הייעוד של סרג’ידרם הוא להיות תחליף לחומצה ההיאלורונית בעור, לפי הצרכים של כל מטופל וההמלצה הרפואית. הסרג’ידרם מוזרק על ידי רופא אשר התמחה ברקמות הפנים ובאופן ספציפי התמחה בבעיות עור. בהתאם לסוג הסרג’ידרם שנבחר לשימוש ולפי עומק הקמטים והחריצים בעור שיש לטפל, הרופא יזריק או לדרמיס העליון, או לדרמיס האמצעי ו/או לדרמיס העמוק. הסרג’ידרם מיועד גם להקנות נפח בשפתיים, לעיצוב שפתיים (הבלטת תיחום השפתיים), לעיבוי הלחיים, לקמטי מצח ובין הגבות והקמטים מסביב לעיניים (רגלי תרנגול) ולקמטי מריונטה. הסרג’ידרם נמצא בשימוש גם להחליק, לשפר ולהצעיר את קמטי השפתיים, הקמטים מהאף לשפתיים ועוד.

 


שאלות ותשובות

ש. כמה זמן נמשכת התוצאה עם סרג’ידרם?

ת. התוצאה נראית לעין מיד לאחר הטיפול ומחזיקה מעמד עד לשנה כאשר היא משתנה בין מטופל אחד למשנהו בהתאם לאזור הטיפול והמטבוליזם האישי של כל אדם. כאשר האורגניזם מכרסם לאט לאט במוצר עד להעלמתו כליל מהגוף. החומר אינו משאיר כל עקבות והוא נספג באופן מלא. כשנה לאחר ההליך או מעט לפני, ניתן לחזור על הפעולה שוב לשמירה על התוצאה הרצוייה לפרק זמן נוסף וחוזר חלילה.

ש. כיצד סרג’ידרם פועל?

ת. הסרג’ידרם פועל באופן דומה למילויי פנים אחרים, כלומר הוספת נפח לרקמה אשר איבדה נפח, משקמת נפח שאבד ובצורה זו תורמת לשיפור המראה, להפחתה של הקמטים והקפלים שכל כך אופיניים לעור שמאבד מגמישותו ומהברק שלו במהלך השנים.

ש. מי אינו מתאים לסוג’ידרם?

ת. אנשים עם נטייה לפתח צלקות היפר-טרופיות, אנשים הסובלים מרגישות יתר מוכרת לחומצה היאלורונית, נשים בהיריון או בזמן הנקה וילדים.

ש. האם סרג’ידרם בטוח?

ת. החומצה ההיאלורונית מאושרת על ידי ה- FDA האמריקאי. כמו כל מוצר מילוי אחר לשימוש ברפואה הוא בטוח רק אם השימוש בו נעשה על ידי רופא אשר הוכשר למטרה זו, והוא בתחום העיסוק המקצועי שלו וכאשר הוא ממלא בקפדנות אחר הוראות היצרן. הסרג’ידרם מוזרק בדרך כלל על ידי מנתח פלסטי או דרמטולוג שמתמחים בתחום אולם לא רק, גם רופאים כלליים שעברו הסמכה כולל רופאי שיניים יכולים לבצע זריקות להחלקת קמטים בפנים.