אבולנס

אבולנס

ישנם לא מעט חומרי מילוי יעילים לטיפול במילוי קמטים כמו גם לעיבוי שפתיים, אין הרבה חומרי מילוי המתאימים לשני סוגי הטיפולים הללו, לפניכם מאמר על חומר בשם אבולנס (אוולנס) היעיל בשני המקרים. אבולנס הוא אחד מחומרי המילוי האיכותיים הקיימים היום בתחום הדרמואסתטיקה. הרכב החומר אבולנס ויש דווקא כאלו שכותבים אותו בשם אוולנס מבוסס קולגן נהוזרק בעבר בישראל והוא פרי פיתוח ישראלי של חברה בשם קולבר, חברת ג’ונסון את ג’ונסון רכשה את המוצר מידי קולבר אולם לאחר מספר חודשים הפסיקה לייצרו מטעמים השמורים עמה. נכון להיום (פברואר 2023) לא מזריקים אבולנס בישראל ובעולם ולמרות זאת המאמר בהמשך רלוונטי שכן החומר מבוסס על קולגן שכן מוזרק למטרות קוסמטיות.

המלצת המערכת

צריכים למלא קמט? זקוקים לעיבוי שפתיים או עיצוב לחיים? למרות שהנטייה הטבעית היא לחפש חומר מילוי קבוע הרי שהמלצתנו במקרים הללו היא להתרחק מחומרים קבועים כמו מאש ו״ללכת״ על חומרי מילוי בטוחים וטבעיים המבוססים על חומצה היאלורונית (רסטילן, ג׳ובידרם, סטילאג׳, טאוסיאל ועוד). התייעצו עם המומחים שלנו, שידעו להתאים לכם חומר מילוי מושלם.

 


מאפייני אבולנס Evolence

  • חומר מילוי קמטים זמני.
  • אינו גורם לתופעות לוואי פרט להתעסקות של מחט המזרק איתה מבוצעת ההזרקה.
  • אבולנס מאושר ע”י משרד הבריאות בישראל ומאושר ע”י ה- CE האירופי.
  • שייך לקבוצה של חומרי מילוי זמניים המתפרקים באופן טבעי וללא השארת סימנים.
  • השפעתו לתקופה ארוכה יחסית של מעל לשנה.
  • חומר מילוי היפו אלרגני ולכן אין חשש להיווצרות אלרגיה לאחר הטיפול.
  • מתאים לגברים ונשים.
  • יעיל לטיפול במילוי קמטים ווגם במילוי ועיצוב שפתיים.

 


מהן תופעות הלוואי לאחר הזרקת אבולנס?

כמו בכל טיפול בו מוזרקים חומרי מילוי, גם בהזרקת אבולנס יתכנו תופעות לוואי שאינן אומנם קשורות לחומר עצמו שכן כפי שכבר נכתב האוולנס הוא חומר היפו אלרגני (שאינו גורם לאלרגיה לאחר הזרקתו) אולם אלו כתוצאה מההזרקה עצמה. תופעות הלוואי לאחר הזרקה הן לרוב: אדמומיות, שטפי דם או סימנים כחולים (המחליפים צבעים), נפיחות באזור המטופל ותחושה של גרד העלולה להופיע. כל תופעות הלוואי המתוארות נעלמות מספר שעות עד ימים בודדים לאחר ההזרקה כאשר לרוב בסיום הטיפול יחד עם מריחת מייקאפ אף אחד לא ירגיש שעברתם טיפול באבולנס! ולכן ניתן להמשיך בשגרת החיים באין מפריע מיד לכשתסיימו עם הטיפול.

 


האם הזרקת אבולנס כואבת?

כמו כל טיפול המבוצע בשילוב הזרקה אתם עלולים לחוש אי נוחות אולם חשוב לדעת כי תחושה זו היא לאורך זמן קצר ביותר שכן הטיפול באבולנס נמשך מספר רגעים עד רבע שעה וזאת כתלות בכמות החומר המוזרקת ובמקצועיות הרופא המטפל. בכל אופן ניתן להפחית את הכאב ע”י שימוש בחומרים מאלחשים כדוגמאת עזרקאין ואמלה. כאשר מבצעים עיבוי שפתיים באמצעות האוולנס הרי שלרוב מרדים הרופא המטפל את האזור באמצעות לידוקאין בדיוק כמו שמבוצעת הרדמה אצל רופא השיניים. עוד פרט שחשוב לדעת לגבי הזרקת אבולנס הוא שהטיפול לרוב מסתיים לאחר מפגש אחד ולכן זה שווה את התחושה הלא נעימה שנלוות לטיפול. ישנם כמובן לקוחות שהזריקה ממש לא כואבת להם ויש כאלו שמתלוננים, לכל אדם יש סף כאב שונה אבל בגדול זה חולף מהר רק וודאו שאתם מבצעים את ההליך בידיים מיומנות!

 


באיזה אזורים מזריקים אבולנס?

אוולנס מוזרק לקמטים שבין האף לפה (סוגריים), לאזור עצמות הלחיים להגדשת תווי פנים ולמניעת נפילה כצעד מקדים לפני ניתוח מתיחת פנים, בזוויות הפה, לאזור הסנטר ובכדי להדגישו (במקום שתל סיליקון), לקמטים וקימטוטים מעל השפה וגם בטיפול עיבוי שפתיים. באזור השפתיים מומלץ להזריק חומר ששמו אבולנס בריז שהוא גרסה מעט שונה מהאולנס עצמו והא יותר עדין ולטיפול מסוג זה הוא מתאים ביותר.