זריקות בוטוליניום ✔️ מחירונים ומומחים מומלצים

בוטוליניום טוקסין

האם את רוצה להישאר צעירה ויפה? התשובה די ברורה לרובנו או יותר מדויק התשובה ידועה לכולנו, ברור שכן! אחת מהדרכים שלנו לשמור על עור פנים יפה וצעיר הוא באמצעות הזרקת בוטוליניום טוקסין המוכנה בידי רבים תרופת הפלא בוטוקס (וגם דיפורט או קסיאומין). בוודאי שמעתן על בוטוקס בכל מקום כבר די הרבה זמן. כמו שרובנו כבר יודעות, מדובר בהליך לא פולשני שאין בו מעורבות של סכין מנתחים והוא די פשוט לביצוע ומוביל למצב שהקמטים בפנים ממש נעלמים. רובנו יודעות על טיפול בוטוקס ושמענו את שמו בכל מיני מקומות כולל בהרחבה מעבר לים ואף בתוכניות וסדרות בטלוויזיה כמו למשל בתוכנית סקס והעיר הגדולה (סמנתה כמובן), אבל כמה באמת מאיתנו יודעות מה זה בדיוק בוטוליניום טוקסין? כדי לעזור לנו עם זה, עלינו לחזור כמה עשורים אחורה.

המלצת המערכת

הרבה רופאים משתמשים בבוטוקס שכן הוא הטיפול האסתטי הרפואי הנפוץ בעולם. שימו לב רק שמזריקים לכם את הבוטוקס המקורי ולא תחליפים זולים שמאפשרים לרופאים להוזיל את עלות הטיפול משמעותית. דרשו לראות את האריזה לפני שמטפלים בכם! אנחנו עובדים רק עם רופאים שמטפלים עם בוטוקס מקורי, התייעצו איתם עכשיו.

 


מה זה בוטוליניום טוקסין?

בוטוליניום טוקסין היא למעשה תרופה שהומצאה כדי לטפל בבעיות ניאורוליגיות. ישנם מספר סוגים של בוטוליניום טוקסין, החל מבוטוליניום A ועד לבוטוליניום טוקסין G. בוטוליניום טוקסין הוא סימן מסחרי למוצר ייחודי הנוצר בשימוש אחד מתוך שבעת סוגי הבוטולינום (בוטוליניום טוקסין מסוג A, B, C כך הלאה). בוטוליניום הוא למעשה רעלן שזה פרוטאין המשוחרר מבקטריה שנקראת באנגלית Clostridium (תסלחו לי לא יודעת איך לכתוב את זה בעברית), אם תכניסו במקרה את כל החומר שמשוחרר מהבקטריה לפה זה יכול לגרום לכן לשיתוק.

כמובן שכאשר מבצעים זריקות של בוטוליניום טוקסין הכמות שבה משתמשים הרופאים היא מאוד קטנה מה שגורם לשיתוק השריר בפנים ולהעלמת קמטים והחלקתם לתקופה של כארבעה חודשים (נשמע נהדר לא?), ולכן כאשר הטיפול נעשה בידיים מקצועיות אין חשש להרעלה למרות שיש כאלו שרוצים שנחשוב שהתרופה היא מסוכנת, שהיא בכלל רעל ושאפשר למות ממנה לא עלינו. חיפשתי באינטרנט ונכנסתי לכל מיני פורומים ולא מצאתי באף אחד מהם אזכור אחד לגבי מוות כתוצאה מהזרקת בוטוליניום טוקסין.נכון שיש לתכשיר סיכונים ותופעות לוואי אולם כפי הנראה, סיכונים אלו קטנים מאוד ושואפים לאפס.

 


אישור מינהל התרופות האמריקאי להזרקת בוטוליניום טוקסין

בדצמבר 2000 אישר מינהל התרופות האמריקאי את השימוש בבוטוליניום טוקסין לטיפול באנשים הסובלים מבעיות באזור הצוואר תחת אחת מהפורמולות בשם בוטולינום B. באפריל 2002 נתן מינהל התרופות האמריקאי אישור להתחלת טיפולים קוסמטיים באמצעות זריקות בוטוליניום קוסמטיות, בשם בוטוליניום טוקסין A. האישור לביצוע הטיפול ניתן אך ורק לאזור הקמטים שבין הגבות, מינהל התרופות נתן לרופאים המבצעים טיפוליים בתכשיר אפשרות להרחיב את השימוש גם לאזורים אחרים כאשר היום ידוע לכולם כי האזורים בהם מבצעים הזרקות בוטוליניום הם: בין הגבות, מצח, צידי עיניים מה שמכונה קמטי המניפה, אזור הצוואר ואזורים נוספים אחרים בהם בוטולינום בשפתיים ובעיקר הזרקה לשפה העליונה לתיקון בעיות אסימטריה כחלק משלים של הליך עיבוי שפתיים באמצעות חומרי מילוי. לבוטולינום שימושים אחרים נוספים כמו בטיפולים נגד הזעת יתר, טיפול בבעיות מיגרנה ועוד.