בוטוקס בשפתיים ✔️ השוואת מחירים

בוטוקס בשפתיים

אם את או אתה חושקים בשפתיים סימטריות, טבעיות בשרניות ויפות, הזרקת בוטוקס בשפתיים מתאימה לכם! בעידן הנוכחי ניתן לשפץ ולסדר כמעט כל פגם, אפשר לשפר ולייפות כל איבר בגוף וכמובן גם את השפתיים, שהן אחד מהחלקים המשמעותיים בפנים שלנו אשר משפיע הן לטובה והן לרעה על המראה החיצוני הכללי שלנו. אחד מהפתרונות המובילים היום בעולם וגם בישראל הוא ביצוע טיפולים בהם משתמשים בבוטולינום טוקסין. ניתן לעבור טיפול בוטוקס למספר רב של מטרות בהן החלקת קמטים בפנים, הזעת יתר, לטיפול בכאבים באזורים מסוימים בגוף כמו ראש ועוד. לפניכם מאמר מקיף על כל מה שצריך לדעת על טיפולי בוטוקס בשפתיים.

המלצת המערכת

הרבה רופאים משתמשים בבוטוקס שכן הוא הטיפול האסתטי הרפואי הנפוץ בעולם. שימו לב רק שמזריקים לכם את הבוטוקס המקורי ולא תחליפים זולים שמאפשרים לרופאים להוזיל את עלות הטיפול משמעותית. דרשו לראות את האריזה לפני שמטפלים בכם! אנחנו עובדים רק עם רופאים שמטפלים עם בוטוקס (דיספורט או קסיאומין) מקורי, התייעצו איתם עכשיו.

 


ש. מתי מזריקים בוטוקס בשפתיים?

ת. הזרקת בוטוקס בשפתיים נלוות למצבים בהם הרופא המטפל מבצע עיבוי שפתיים בחומרי מילוי זמניים כמו רסטילן, ג’ובידרם או בחומרי מילוי שפתיים קבועים בהם סיליקון רפואי טהור, ביואלקמיד (שכבר לא מזריקים בארץ כבר מ - 2011) וארטיקול. נשאלת השאלה מדוע נלוות? ובכן, טיפול בוטולינום לא נועד לעיבוי ומילוי השפתיים, את זה עושים חומרי המילוי, הזרקת בוטוקס בשפתיים מבוצעת במצבים בהם ישנו חוסר סימטריה של השפה העליונה לרוב או במצבים של אסימטריה של השפה התחתונה. כאשר עוברים טיפול למילוי השפתיים, אי הסימטריות בולטת יותר, שכן השפתיים מנופחות או מוגדלות. הזרקת התכשיר לשפתיים פותר את התופעה לחלוטין.

ש. כיצד מבוצעת הזרקת בוטוקס בשפתיים?

ת. לאחר עיצוב השפתיים בחומרי מילוי, הליך שכולל אלחוש של השפתיים ע”י זריקת הרדמה או מריחת אמלה, מזריק הרופא המטפל, בוטוקס במספר נקודות לשפה. כמות החומר בה ישתמש מעבה שפתיים במהלך ההזרקה קטן יחסית בהשוואה להעלמת קמטים במצח למשל. המחט באמצעותה משתמש הרופא בהליך היא דקה וקצרה ביותר, בשילוב עם זריקת ההרדמה או אפילו ללא אלחוש, לא מרגישים כאב. כדי להשלים את ההליך, נדרש לחזור לפגישת ייעוץ נוספת, כשבוע עד עשרה ימים לאחר הפגישה הראשונה למקצה שיפורים של הסימטריה בשפתיים.

ש. האם הזרקת בוטוקס לשפתיים נחשבת לבטוחה?

ת. הזרקת בוטוקס בשפתיים היא טיפול בטוח כל עוד מבצעים את הטיפול אצל מעבה שפתיים מנוסה ואמין. חשוב גם כי יזריקו לכם בוטוקס מקורי וטרי. שימוש בחומרים אחרים עלול לפגוע בהצלחת ההליך ולסכן את בריאותכם חשוב גם להכיר את תופעות הלוואי מהליך ההזרקה. אין אישור מפורש של מינהל התרופות והמזון האמריקאי להזרקת התכשיר לשפתיים אולם קיימת התוויה רפואית לכך. ככלל, מותר להזריק בוטוקס באזור הפנים ע”פ האישור של ה - FDA רק לשריר שנמצא בין הגבות. טיפולים אחרים, ואזורים אחרים בפנים כגון מצח, צידי העיניים צוואר ושפתיים הם אזורים בהם מקובל להזריק את התרופה, מזריקים בהם בוטוקס (דיספורט או קסיאומין) בהצלחה מזה שנים והתוצאות נהדרות.

ש. כמה זמן מחזיק בוטוקס בשפתיים?

ת. מילוי שפתיים מחזיק לפרקי זמן של שנה עד לצמיתות וזאת בהתאם לחומר המילוי איתו מבצעים את הטיפול. הזרקה לשפתיים לתיקון אסימטריה מחזיקה לפרקי זמן קצרים הרבה יותר ונאמדת בכארבעה עד שישה חודשים. החומר משתק את השרירים באופן קל כדי ליצור שפה אחידה, כאשר השפעת החומר פגה, השרירים משתחררים והמצב חוזר לקדמותו. ניתן לעבור טיפולים נוספים כדי לשמר את התוצאה.