בוטוקס לגברים ✔️ מידע והשוואת מחירים

בוטוקס לגברים

בוטוקס (דיספורט או קסיאומין) הוא טיפול שמתאים לכל אחד ואחת אולם בישראל נוטים לחשוב כי טיפולי בוטוקס מבצעות רק נשים, המאמר המובא כאן יעסוק בהזרקת בוטוקס לגברים, כן יש דבר כזה והוא אף מאוד מקובל גם אם לא ידעתם בישראל! יותר ויותר גברים בוחרים לעבור הזרקות בוטוקס למרות שהיחס של גברים שעוברים טיפול הוא אחד לתשע לעומת הנשים.

המלצת המערכת

הרבה רופאים משתמשים בבוטוקס שכן הוא הטיפול האסתטי הרפואי הנפוץ בעולם. שימו לב רק שמזריקים לכם את הבוטוקס המקורי ולא תחליפים זולים שמאפשרים לרופאים להוזיל את עלות הטיפול משמעותית. דרשו לראות את האריזה לפני שמטפלים בכם! אנחנו עובדים רק עם רופאים שמטפלים עם בוטוקס מקורי, התייעצו איתם עכשיו.

 


זריקות בוטוקס לא רק לנשים

הזרקת בוטוקס היא בוודאות לא רק לנשים, נשים אומנם מדברות על המראה שלהן הרבה בדרך כלל, אבל גם גברים מוטרדים מהקמטים שהחלו לצוץ להם פתאום בפנים. בטבע ישנם זנים מיוחדים של בעלי חיים זכריים שמקבלים את כל המראה השווה כמו למשל הטווס, הטווס הזכרי קיבל את כל היופי ואילו הנקבה לא קיבלה מאום, אצל האריה למשל הוא זה שקיבל את הרעמה היפה ולא הלביאה. אצל בני האדם זה לא תמיד עובד ככה, העובדה היא שישנם הרבה גברים אשר המראה שלהם הוא מאוד קריטי עבורם.

 


מדוע שגם גברים לא יהנו מנפלאות טיפול בוטוקס?

גבר שהולך למכון ודואג להתאמן מספר פעמים בשבוע, גבר שמודע לבגדים שהוא לובש ובוחר אותם בקפידה מה זה אומר עליו? ובכן זה אומר שגם גברים מודעים למראה החיצוני והוא די חשוב עבורם, בין אם באופן אישי ובין אם בשל קידום עצמם בעולם העסקים. בשנים האחרונות יותר ויותר גברים עוברים טיפולי בוטוקס להעלמת קמטים. האזור הנפוץ בו מטופלים גברים על ידי בוטוקס הוא האזור בין הגבות. הרבה גברים אינם מרוצים מקמט זה מאחר והם נראים זעופים וכעוסים. אזור נוסף המטריד גברים רבים הוא אזור המצח. באזור המצח מופיעים קמטים רוחביים אשר גורמים למראה הגבר להיות עייף או מבוגר. טיפול בוטוקס פותר בעיות אלו בנקל.

 


הזרקת בוטוקס לגברים

הזרקת בוטוקס לגברים נעשית בצורה דומה כמו אצל נשים. המינון בו ישתמש הרופא המטפל בעת הזרקת בוטוקס יגדל במעט, מאחר ויש צורך בכמות גדולה יותר כדי לשתק את שרירי הגבר בפנים. שרירי הגבר בפנים חזקים במעט מאשר אצל נשים, זה גם מסביר מדוע ישנם רופאים המזריקים בוטוקס גובים מחיר מעט גבוה יותר מאשר מלנשים. למרות שגברים הם די פחדנים בכל הקשור לזריקות, אין כאב בזמן הזרקה או לאחריו והטיפול סביל לחלוטין, מה גם שביצוע הזרקת בוטוקס אורכת מספר רגעים קצר עד רבע שעה לא יותר. בעיקר בשנתיים האחרונות גברה המודעות של גברים לכל הנושא של אסתטיקה בכלל והזרקת בוטוקס בפרט, והיום הרבה גברים (גם מפורסמים) מבצעים טיפולי בוטוקס בעקביות, אחת לתקופה.