ג'ובידרם - כל המחירים 💰 כל המומחים❗️

ג'ובידרם

ג’ובידרם אולטרה הוא הדור האחרון של חומצה היאלורונית המכילה נוסחאות ייחודיות המתקנות קמטים מתונים ועמוקים בפנים. המרקם שלו כג’ל הוא בעל אפיון ראשוני של השימוש בליקודאין, שהוא חומר מאלחש אשר מפחית באופן משמעותי את הכאב של המטופל ומקל על ההזרקה של החומר. המחקרים שנעשו עם החומר החדש הראו ש- 81% מכלל המטופלים אשר הוזרק להם ג’ובידרם אולטרה, לא הרגישו בשום אי נוחות בזמן ההזרקה והשאר הרגישו חוסר נוחות מינימאלית. משפחת ג’ובידרם למילוי קמטים כוללת את ג’ובידרם אולטרה וג’ובידרם אולטרה XC עם ליקודאין ועם נוסחאות של הצלבות קישור גבוהות להיקף הפנים ולמילוי קמטים וקפלים עם נפח גדול יותר.

המלצת המערכת

צריכים למלא קמט? זקוקים לעיבוי שפתיים או עיצוב לחיים? למרות שהנטייה הטבעית היא לחפש חומר מילוי קבוע הרי שהמלצתנו במקרים הללו היא להתרחק מחומרים קבועים כמו מאש ו״ללכת״ על חומרי מילוי בטוחים וטבעיים המבוססים על חומצה היאלורונית (רסטילן, לומינרה, ג׳ובידרם, סטילאג׳, טאוסיאל ועוד). התייעצו עם המומחים שלנו, שידעו להתאים לכם חומר מילוי מושלם.

 


התכונות של ג’ובידרם

החומצה ההיאלורונית היא מרכיב טבעי של העור אשר נושאת עמה אלסטיות ויכולות של יצירת עור חדש. עם הגיל, כמות החומצה ההיאלורונית בגוף פוחתת ותודות לג’ובידרם אולטרה אפשר לשפר את האלסטיות של העור והיכולות שלו לבנות את עצמו מחדש, ולשקם את האיכות והחדווה הטבעית של העור. יתרה מזאת, ג’ובידרם אולטרה הוא מילוי העור היחיד של החומצה ההיאלורונית אשר משתמש בטכנולוגית 3D שהוא תהליך מתקדם של תוצר אשר מקנה רציפות של ג’ל רך לחומצה. טכנולוגיה חדישה זו מאפשרת זרימה קלה בעור אשר מחזיר לו איכויות, חיוניות וחדוות חיים טבעית בנוסף לעמידות, אלסטיות ורכות. כמו כן, התכונות הראולוגיות (קשור בזרימה ובשינוי צורת החומר) של המילוי החדש ג’ובידרם אולטרה מקנה למומחים ולעוסקים בענף הדרמואסתטיקה וההזרקות, רמה גבוהה של דיוק ובקרה בכדי להשיג תוצאות יותר טבעיות למשך זמן רב יותר.

 


הטיפול בג’ובידרם

את הטיפול מבצעים בעזרת מחט מאוד עדינה באמצעותה מזריקים את החומר על ובאזור המקום המיועד לטיפול (האזור בו חסר נפח כמובן או האזור שבו מופיעים קמטים). משך השפעתו של הג’ובידרם אולטרה הוא כ- 12 חודשים. כדי למנוע סיבוכים מיותרים בהליך יש לעבור את ההליך רק ע”י רופא מיומן שהוכשר לצורך כך (אין חובה כי הרופא ישא בתואר כירורג מומחה או מנתח פלסטי, זה לא מפחית ולא מעלה, גם רופא שיניים ידע לעשות את העבודה אם הוכשר אליה היטב!). המילוי של הג’ובידרם הוא בדרך כלל מאוד טולרנטי ועם תופעות לוואי מזעריות וזמניות אשר כוללות אדמומיות באזור ההזרקה, נפיחות, כאב קל, קושיות, “בולקלאך” וחבורות. ג’ובידרם אולטרה אינו מיועד לאנשים עם אלרגיות חמורות או עם היסטוריה של אלרגיות אחרות. בגלל שג’ובידרם אולטרה מכיל כמויות של פרוטאינים בקטריאליים חיוביים, הוא אינו מומלץ לאנשים הסובלים מאלרגיה לפרוטאינים.

 


ג’ובידרם שאלות ותשובות

ש. מה מכיל ג’ובידרם אולטרה?

ת. ג’ובידרם אולטרה (Juvéderm®ULTRA) מכיל חומצה היאלורונית שלא מן החי בתוספת של 0.3% לידוקאין, הרדמה מקומית להוספת נוחות לפני ואחרי ההזרקה. מכל מקום במקרה של עיבוי שפתיים מומלצת הרדמה מקומית או חסימת עצבי השן להבטחת טיפול ללא כאב באזור רגיש זה. לפי נתוני היצרן בנוגע לתוצאות ראשוניות של מחקר שנעשה עם 60 נשים אשר השווה את נוחות ההזרקה של ג’ובידרם לעומת חומצות היאלורוניות אחרות הנסיניות שעברו טיפול בג’ובידרם חוו מעט מאוד אי נוחות והיו אף כאלו שכלל לא הרגישו בהזרקה!

 

ש. כיצד החומר מיוצר ובמה מטפלים בג’ובידרם?

ת. ג’ובידרם מיוצר ע”י התססת בקטריות הסטרפטוקוצ’י Streptococci. הזרקת החומר מתאימה למילוי קמטי הבעה - הקמטים שבין האף לפה, מסביב לפה, מעל השפה, באזור הסנטר, לקמט שממוקם בין הגבות (אם טיפול בוטוקס אינו מספיק), למילוי ועיצוב עצמות לחיים וכמובן לניפוח ומילוי השפתיים.

 

ש. האם נדרשת בדיקת עור לפני הטיפול?

ת. לא נדרשת בדיקה אלרגית כלשהי בשונה מחומרי מילוי קמטים אחרים המבוססים על מקור מן החי.

 

ש. כמה זמן מחזיק מילוי בג’ובידרם?

ת. חומצה היאלורונית נספגת בעור באופן מושלם לאחר מספר חודשים ואינה משאירה שום עקבות של חומר המילוי. לפי היצרן החומר הוא בעל יציבות ועמיד כנגד השפעות חום ומטבוליזם הגוף, אשר מקנה עמידות לתקופת זמן של עד 12 חודשים.

 

ש. מי אינו יכול להשתמש בג’ובידרם?

ת. אנשים בעלי אולטרה רגישות לחומצה היאלורונית או ללידוקאין, אנשים עם אלרגיות חמורות או עם עבר או אקטואליה של מספר רב של אלרגיות בדרגות חומרה שונות וגם אין להשתמש בג’ובידרם בסמיכות לטיפול בלייזר, טיפול כימי עמוק בקילוף העור, דרמבריישין, או במקרים של דלקת המתפתחת לאחר מעבר כל סוג של פילינג.

 

ש. מהן תופעות הלוואי וכמה זמן דרוש להחלמה לאחר הזרקת ג’ובידרם?

ת. תופעות לוואי לאחר הזרקת החומר הן אדמומיות, נפיחות, כאבים, גירודים, דהיית צבע ורכות העור במקומות המטופלים, באופן כללי ההחלמה מהירה, תופעות לוואי אלו יחסית מינוריות, מספר שעות עד ימים בודדים לאחר סיום הטיפול יעלמו התופעות כליל. במקרים בהם לא מרוצים מההזרקה, ניתן להזריק חומר שיפרק את הג’ובידרם ולכן התוצאות הפיכות ואין צורך להמתין כשנה עד שהחומר יספג באופן מלא!