חידוש עור הפנים וטיפולים בצלקות בשיטת מיקרו דרמבריישן

דרמבריישן

דרמבריישן - הסרת צלקות וחידוש עור הפנים בשפשוף, סוג של פילינג. עוד מימי קדם אנשים סבלו מצלקות בפנים ותמיד חיפשו דרכים ושיטות להעלים אותם ולשפר את המראה וחזות הפנים, טכניקות מתקדמות שפותחו ע”י רופאי עור הובילו לפתרון. שיטת מיקרו דרמבריישן נחשבת בטיחותיות ויעילה במידה רבה להעלמת צלקות וצלקות אקנה ולחידוש עור הפנים.

המלצת המערכת

קיימות מספר שיטות להעלמת צלקות, קמטים ולחידוש עור הפנים. אחת השיטות המתקדמות היא דרמבריישן אולם לא רק! טיפולים בלייזר נחשבים למובילים בישראל ולכן המלצתנו היא לבחור בהם. התייעצו עם המומחים שלנו באשר למגוון שיטות הטיפול, עשו זאת עכשיו.

 


מהו דרמבריישן?

יותר מ – 100 שנים זוכה שיטת דרמבריישן לפופולאריות אך רק בשנות ה- 60 הטכניקה לחידוש עור הפנים הפכה לפרקטית והשתפרה בצורה משמעותית עד ששוכללה לרמתה הגבוה המקובלת היום. במהלך הטיפול מקפיא הרופא את האזור בו ממוקמת הצלקת ובעזרת מכשיר מכאני הוא מגרד או משפשף את העור וגורם להסרת הצלקת, כך הוא גם מצעיר למעשה את העור ע”י גדילה מחדש של תאי עור חדשים ורעננים או ע”י השתלת עור ממקום אחר בגוף. התוצאות טובות ומחזיקות לזמן רב.

 


מתי משתמשים בשיטת דרמבריישן?

שיטת מיקרו דרמבריישן (מיקרודרמבריישן) יעילה מאוד לשיפור צלקות אקנה, לסימנים שנשארו ממחלת אבעבועות וצלקות שנגרמו עקב פציעות או תאונות או כתוצאה ממחלות אחרות. כיום משתמשים בדרמבריישן גם לתופעות עור אחרות כמו פיגמנטציה, העלמת קמטים, נזקי שמש, הסרת קעקועים, כתמי גיל ועוד. התנאים בהם שיטה זו אינה יעילה הם בפגמים מלידה של העור, סוגים מסוימים של נקודות חן או פיגמנטציה של כתמי לידה וצלקות שנגרמו כתוצאה מכוויות.

 


מה קורה לפני ניתוח המשלב דרמבריישן?

לפני הניתוח התיק הרפואי יבחן ביסודיות כדי להעריך את מצבו הבריאותי של המטופל, במשך הייעוץ רופא עור יסביר את סוגי ההרדמה בו ישתמש את תהליך הניתוח ולאיזה תוצאות יש לצפות, כן יסביר את הסיכונים או הסיבוכים שיכולים להיגרם כתוצאה מהליך זה. יילקחו תמונות לפני ואחרי הניתוח כדי שאפשר יהיה להעריך ולבחון את מידת השיפור לאחר ההליך, וכן יינתנו הוראות של הכנות לפני ניתוח והוראות להמשך טיפול לאחר הניתוח.

 


כיצד מתבצע התהליך?

הניתוח יכול להתבצע במרפאה או בכל מרכז רפואי אחר, תלוי במטרת הטיפול, יתכן ויינתנו תרופות להרגעה לפני הניתוח. האזור ינוקה ע”י תכשיר אנטיספטי ויהיה מאולחש עם תרסיס שיקפיא את העור, יתכן גם שימוש בחומרי הרדמה, מכשיר סיבובי בעל מהירות גבוהה עם גלגל מחוספס או מברשת יסירו את שכבת העור העליונה וישפרו את מבנה העור.

 


מה קורה לאחר ההליך?

למשך מספר ימים ההרגשה תהיה כמו שפשוף וכוויה חזקה ויתכן צורך במרשם של תרופות לשיכוך כאבים, ההחלמה תהיה תוך 7 עד 10 יום. העור החדש שנוצר יהיה בתחילה בצבע ורוד ולאט לאט יקבל את צבעו הטבעי ויחזור למצבו הנורמאלי. ברוב המקרים הצבע הורוד ידעך לאחר שמונה עד 12 שבועות. אפשר להשתמש באיפור להסתרת הצבע מיד כאשר הקליפה תיעלם. רוב האנשים חוזרים לתפקד כרגיל כעבור 10 ימים ויידרשו להימנע מחשיפה ישירה או בלתי ישירה לקרני שמש למשך שלושה עד שישה חודשים ולהשתמש במגן שמש כאשר יוצאים מהבית.