דרמה פיל - חומר מילוי מהדור הרביעי

הזרקת דרמה פיל

Dermafill הוא המוצר הראשון מבין קבוצת מוצרים המכונה ‘הדור הרביעי’ של חומרי המילוי מבוססי חומצה היאלורונית. חומרי מילוי אלה נחשבים בטוחים ויעילים יותר, אשר עונים על התקנים המחמירים ביותר שהוטלו על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) ברמות נמוכות מאוד של BDDE במוצרי מילוי.

דרמה פיל מיועד לטיפול בקמטוטים שטחיים או דקים, עד קמטים עמוקים, להוספת נפח ועיצוב הפנים באופן כללי ואף לטיפול מזותרפיה לחידוש והצערת עור הפנים. Dermafill מיוצר בקנדה על ידי חברת SBS-Med הצרפתית, המתמחה ברפואת עור משקמת ויש לו אישור CE אירופי.

המלצת המערכת

צריכים למלא קמט? זקוקים לעיבוי שפתיים או עיצוב לחיים? למרות שהנטייה הטבעית היא לחפש חומר מילוי קבוע הרי שהמלצתנו במקרים הללו היא להתרחק מחומרים קבועים כמו מאש ו״ללכת״ על חומרי מילוי בטוחים וטבעיים המבוססים על חומצה היאלורונית (רסטילן, ג׳ובידרם, סטילאג׳, טאוסיאל דרמהפיל ועוד). התייעצו עם המומחים שלנו, שידעו להתאים לכם חומר מילוי מושלם.

 


מהו דרמה פיל וכיצד הוא מיוצר?

דרמה פיל הוא ג’ל טהור תלת מימדי העשוי משרשראות חזקות מאוד של מולקולות HA, ומיוצר באמצעות טכנולוגיית Time-X® הייחודית, המאפשרת לייצר חומר מילוי שקל יותר להשתמש בו ולהחדירו לעור. אחד היתרונות הייחודיים בג’ל ה-HA הוא יכולתו לשמור על שלמותו בזמן ההזרקה, הודות לתכונותיו האלסטיות אשר עומדות בפני דפורמציה, ומאפשרות לו לשמור על צורתו המקורית גם בעור. יתרון נוסף במוצר זה הוא היכולת לשמור על ניקיון החומרים וזאת עקב אי השימוש בכמות גדולה של שאריות מהחומרים המצליבים בהם משתמשים בתהליך הייצור.

 


מגוון מוצרי דרמה פיל

ל-Dermafill יש ארבעה מוצרים, כל אחד מהם משמש לפתרון ספציפי אחר וזמין במזרקים של 1 סיסי (מיליליטר).

  • Dermafill Global Xtra משמש לטיפול בכל סוגי הקמטים החל מדקיקים ושטחיים, בינוניים עד עמוקים, כמו גם לעיצובן מחדש של קווי המתאר של השפתיים. לא ניתן להשתמש במוצר זה באזור שסביב העין. המוצר מוזרק לשכבות העור השטחיות, האמצעיות והעמוקות, לקבלת השפעה ארוכה יותר.

  • Dermafill Volume Ultra מוזרק לעומק הדרמיס, מטשטש ומתקן קמטים עמוקים ומשחזר את נפח הפנים לקבלת קווי המתאר האופטימליים. במוצר זה ריכוז HA חזק יותר מאשר Global Xtra.

  • Dermafill Lips מיועד לשפתיים בלבד. משמש לשירטוט העקומה הטבעית של השפתיים לקבלת אפקט וקווי מתאר לאורך זמן, כמו כן הדרמה ליפס מקנה נפח לשפתיים.

  • Dermafill Regen אידיאלי לטיפול באזור הפנים, אזור המחשוף (מכונה גם דקולטה ונמצא באזור שמעל החזה), הצוואר והידיים. מוזרק לעור (שכבת הדרמיס) כדי להעניק גוון אחיד והידרציה (הענקת לחות) אופטימלית לעור, בטכניקת מזותרפיה. הרגן מכיל חומצה היאלורונית ללא קשר צולב וניתן להשתמש בה בשילוב עם Global Xtra ו- Volume Xtra במהלך הטיפול.

 


דרמה פיל שאלות ותשובות

ש. האם נדרשת בדיקת רגישות לפני הזרקת חומצה היאלורונית דרמה פיל?

ת. אין צורך לבצע בדיקת עור לפני הזרקת חומצה היאלורונית Dermafill. חומצה היאלורונית מתפרקת לחלוטין בתוך העור לאורך תקופה של חודשים, ובסופו של דבר לא נותר כל זכר למילוי.

 

ש. למי לא מתאים הטיפול באמצעות דרמהפיל חומצה היאלרונית?

ת. ראשית, הטיפול ב-Dermafill אינו מתאים לאנשים הסובלים מרגישות ידועה לחומצה היאלורונית. כמו גם נשים הרות ומניקות צריכות להימנע מההליך. אין לבצע את הטיפול במקרה של זיהום פעיל, מחלת עור חריפה או כרונית או דלקת עור כמו נגיף הרפס סימפלקס (פצעי קור). הרופא המטפל או הדרמטולוג יתשאל אותך לגבי ההיסטוריה הרפואית המלאה וזאת בטרם יתחיל בהליך כדי לשלול כל סיבה רפואית אחרת להימנעות משימוש במוצר זה.

 

ש. לכמה זמן מחזיקות תוצאות ההזרקה?

ת. ראשית, יש לציין כי ניתן להבחין בתוצאות באופן מיידי לאחר הטיפול. התוצאה האומטימאלית מתקבלת כעשרה ימים לאחר מכן וככל שהנפיחות יורדת. בהתאם לאזור הטיפול, התוצאות יחזיקו מעמד למשך מספר חודשים עד שנה וזאת גם כתלות במטופל ובקצב חילוף החומרים שלו. תוצאות הטיפול ב- Dermafill Regen (טיפול מזותרפיה כאמור) צפויות להימשך כחודש, כאשר מומלץ לחזור על ההליך כ- 4 פעמים במהלך השנה וזאת על מנת לשפר את מצב העור הכללי. לאחר סיום תוכנית של ארבעה מפגשים, התוצאות צפויות להיות מורגשות למשך ארבעה חודשים. טיפולי תחזוקה מומלצים לאורך כל השנה.

 

ש. מהן תופעות הלוואי והסיכונים במהלך ולאחר מילוי דרמה פיל?

ת. יש לצפות לאדמומיות זמנית, כאבים, נפיחות, גירוד, שינוי צבע או רוך במקום ההזרקה. כל אלה אמורים לעבור תוך מספר ימים עד שבוע, תלוי באזור המטופל. המטפל עשוי להשתמש בקרם הרדמה מקומי, כדי להפחית את אי הנוחות, מכיוון שמוצרי DERMAFILL אינם מכילים לידוקאין. עם זאת, Dermafill משתמשת במחטים דקות של 27½G (מד) לרוב הטיפולים, אשר בדרך כלל מורידות את הכאב והנפיחות למינימום.