הזרקות בוטוקס ✔️ השוואת מחירים

הזרקות בוטוקס שלב אחר שלב

כבר לפני יותר מעשר שנים פרצה לעולמנו תרופת פלא שמעלימה קמטי הבעה בפנים וזאת מבלי לעבור ניתוח כירורגי. לתרופת הפלא או לתכשיר המדהים הזה אותו מייצרות בעיקר שתי חברות בינלאומיות קוראים בוטולינום טוקסין. לפניכם שלב אחר שלב החל מפגישת הייעוץ ועד לביצוע ההזרקות בפועל וגם למה לצפות ביום הפגישה עם רופא המבצע הזרקת בוטוקס? כיצד מתבצע ההליך? כמה זמן אורכת זריקת בוטוקס? האם מרדימים את המקום המטופל? מתי אוכל לחזור לעבודה? מהן התופעות שנלוות להליך מיד בתום הטיפול? האם ההבעה שלי הולכת להשתנות בעקבות ההזרקה? על כל אלו ועוד בהמשך המאמר.

המלצת המערכת

הרבה רופאים משתמשים בבוטוקס שכן הוא הטיפול האסתטי הרפואי הנפוץ בעולם. שימו לב רק שמזריקים לכם את הבוטוקס המקורי ולא תחליפים זולים שמאפשרים לרופאים להוזיל את עלות הטיפול משמעותית. דרשו לראות את האריזה לפני שמטפלים בכם! אנחנו עובדים רק עם רופאים שמטפלים עם בוטוקס מקורי, התייעצו איתם עכשיו.

 


פגישת הייעוץ

קחי בחשבון כי לפני פגישת הייעוץ תצטרכי למלא שאלונים לגבי מצב בריאותך וחתימה על טופס הסכמה מדעת לפני טיפולי בוטוקס שכן זו פעולה לא הכרחית ועל הרופא לפרט בפנייך את כל הסיכונים ולהחתים אותך על טופס הסכמה להזרקת בוטוקס. פגישת הייעוץ יכולה להיות עם הרופא המטפל או עם אחד מאנשי הצוות במרפאה, אחות, קוסמטיקאית או כל אחד אחר שיפרט בפניך את כל ההליך ויענה על שאלותיך, זה מקובל מאוד אולם ישנן מרפאות בהן פגישת הייעוץ תתבצע רק מול הרופא. בשלב זה בוודאי תשאלי על ציפיותיך מההזרקה, שאלות נוספות בהם האם את סובלת מאלרגיה כלשהי או האם את סובלת מתופעה אחרת שעלולה להפוך אותך למועמדת לא מתאימה לטיפולי בוטוקס.

 


תכף מתחילים!

כאשר תיכנסי לחדר הרופא, תתיישבי על כסא הדומה ליחידה של רופא שיניים, אין צורך באלחוש המקום לפני הזרקת בוטוקס אולם ישנם רופאים אשר משתמשים במשחת אמלה שאמורה להרדים את האזורים המיועדים להזרקות בוטוקס. הרופא יסביר לך את הסיכונים ותופעות הלוואי שבהליך ולאחר שהכול ברור יתחיל בטיפול (ישנם רופאים שקודם להזרקת הבוטוקס מסמנים את האזור המיועד להזרקה בטוש, אולם רוב הרופאים אינם משתמשים בטכניקה זו שכן הם מכירים בעל פה את מפת השרירים בפנים).

 


הליך הזרקת בוטוקס

הרופא יקבע היכן יש לבצע הזרקות בוטוקס על פי מפה של שרירי הפנים (המפה נמצאת אצל הדוקטור בראש אין מה לחפש אותה) ולאחר שיבחן את היכולת שלך להזיז שרירים מסוימים אצלך בפנים. לאחר בחינת ״היכולות שלך״ ושליטתך על שרירי הפנים והקמטים שהתזוזות יוצרים, יזריק הרופא בוטוקס באמצעות מחט דקיקה וקצרה מספר לא מבוטל של זריקות בוטוקס בהתאם לכמות האזורים בו הוא מטפל (עד 3 אזורי טיפול שהם בשליש העליון של הפנים ושרירי הצוואר שנחשבים לאזור נוסף). בכל אופן, אורכו של הטיפול קצר מאוד ולרוב הוא מסתיים לאחר כעשר דקות (כאשר הטיפול נעשה במספר אזורים הוא יכול להתארך עד לעשרים דקות).

 


לאחר הזרקות בוטוקס

ההליך אינו מצריך התאוששות והחלמה כפי שמקובל בהליכים רפואיים אסתטיים אחרים, את יכולה פשוט לקום מהכסא לאחר ההזרקות ולהמשיך בשגרת חייך ללא כל מגבלה (מומלץ לא להיכנס לסאונה בימים הראשונים שלאחר ההזרקות שכן החום הגבוהה עשוי לבטל את השפעת הבוטולינום על השרירים). תופעות הלוואי לאחר הזרקות בוטוקס הן מינוריות כאשר הן עשויות לכלול (ברוב המכריע של הטיפולים הסיכוי הוא שואף לאפס אבל חשוב לדעת זה בכל אופן שכן מדובר בהליך לא אלקטיבי ומחוייב בשונה מטיפולים הכרחיים): כאב ראש קל, צניחת עפעפיים זמנית (חשוב לבחור רופא מתאים שלא יבצע טעות בהזרקה שתגרום לתופעה), כאב מקומי באזור ההזרקה, נפיחות, שטף דם שחולף לאחר מספר ימים, אדמומיות, זיהום וכדומה. מספר ימים לאחר הזרקות בוטוקס תחושי בשינוי משמעותי והקמטים ייעלמו או יטשטשו כאשר השפעת הטיפול תארך כארבעה חודשים.