היאלסטייל | HYALSTYLE

היאלסטייל | Hyalstyle

הדור החדש של החומצות ההיאלורוניות - ככל שאנו מתבגרים עורנו מאבד את המרכיבים השומרים על מבנהו, גמישותו ונפחו הבריא. כך, קמטים וקמטוטים נוצרים בו. היאלסטייל מחזירה לעור את נפחו, חוזקו וגמישותו. היאלסטייל (Hyalstyle) תוכנן לדמות את מבנה הרקמה ומורכב מחומצה היאלורונית שהיא מרכיב חיוני וטבעי של עורנו. תוצאות הטיפול נשמרות כשנה וזאת בדומה לחומרי מילוי מתקדמים אחרים. באמצעות היאלסטייל ניתן למלא שקערוריות וקמטים באזורים שונים בפנים בהם בקמטים בין האף לפה, עיצוב עצמות לחיים, מילוי קמטים מתחת לעיניים, חריצים מעל השפה העליונה ועוד. לפניכם סקירה על ייחודיות החומר, בטיחות וקו המוצרים של היאלסטייל ששיווקה בישראל תופס תאוצה רבה.

המלצת המערכת

צריכים למלא קמט? זקוקים לעיבוי שפתיים או עיצוב לחיים? למרות שהנטייה הטבעית היא לחפש חומר מילוי קבוע הרי שהמלצתנו במקרים הללו היא להתרחק מחומרים קבועים כמו מאש ו״ללכת״ על חומרי מילוי בטוחים וטבעיים המבוססים על חומצה היאלורונית (רסטילן, ג׳ובידרם, סטילאג׳, טאוסיאל ועוד). התייעצו עם המומחים שלנו, שידעו להתאים לכם חומר מילוי מושלם.

 


ייחודיות היאלסטייל

היאלסטייל היא סדרת מוצרים חדשנית המורכבת מחומצה היאלורונית מוצלבת. היאלסטייל הוא חומר אחיד, גמיש וחזק בזכות טכנולוגיית ה- TMC הייחודית שנותנת מבנה תלת מימדי לחומר מילוי קמטים זה. כבר בסיום ההליך תוכלי לראות תוצאה הרמונית ומחמיאה והקמטים בפנייך יוחלקו. סדרת המוצרים של היאלסטייל נותנת מענה מקיף לקמטים באיזורים שונים של פנייך. טכנולוגיית ה- TMC יצרה מוצר שהוא בין הקלים להזרקה לרופא עצמו ולכן הרופא מדוייק ונינוח יותר בתהליך עובדה שעוזרת למטפל להשיג תוצאה מיטבית עבור המטופל.

 


תוצאות בטוחות לאורך זמן

היאלסטייל עוברת מספר תהליכי ניקוי יסודיים בכדי למנוע כל אפשרות לתופעות לוואי לקבלת מוצר טהור. בטכנולוגיה ייחודית ליצרן האוסטרי CROMA מסירים את החמצן מהתוצר הסופי כדי להבטיח את יציבות המוצר וכדי למנוע היווצרות של רדיקלים חופשיים במהלך הזרקת החומר. כך, אין צורך להוסיף חומרים נוספים לחומצה ההיאלורונית בכדי להבטיח את יציבותה בעת ההזרקה ובעור. הנפיחות והאדמומיות הנוצרות בעת הטיפול הן מינימליות ביותר. מעל מיליון מזרקים של היאלסטייל הוזרקו בעולם והיצרן נחשב לאחד הגדולים והמבוססים ביותר.

 


היאלסטייל שאלות ותשובות

ש. כמה עולה להזריק היאלסטייל?

ת. ראשית חשוב להבהיר כי לא ניתן לתת הצעת מחיר בשיחת טלפון! הרופא המטפל בפגישת הייעוץ יבחן את עומק ומיקום הקמטים, את סוג העור, יברר מול המטופל מה בדיוק הוא רוצה לשפר ורק לאחר מכן תפרש תוכנית הטיפול. באופן עקרוני עד גיל 45 משתמשים במזרק אחד אולי שניים כדי להעלים קמטים, בגיל מבוגר יותר כאשר הקמטים עמוקים יש צורך ביותר מזרקים. עלות מזרק המכיל 1 סמ״ק תתומחר בכ 1,200 עד 1,700 ש״ח כולל מע״מ, כאשר יש צורך ביותר חומר המחיר יעלה בהתאם אולם מקובל לתת הנחה. אם מטרת הטיפול היא עיצוב השפתיים הרי שמזרק אחד יספיק.

 

ש. עד כמה החומר פופולארי בישראל?

ת. בתעשיית הדרמואסתטיקה בישראל יש שלושה אולי ארבעה חומרי מילוי מובילים, רסטילן על מוצריו, ג׳ובידרם וטאוסיאל. היאלסטייל פחות נפוצה אצל מרבית הרופאים שמעדיפים להחזיק את חומרי המילוי הפופולאריים. יש לציין כי יצרניות החומרים המובילים נמצאות בתעשייה שנים, החומרים שלהם בטוחים ומוכחים ולכן קשה למצוא רופאים רבים שמזריקים את החומר נוכח ביקוש נמוך יחסית שאינו מצדיק אחזקה במלאי שהרי להיאלסטייל כמו לכל תרופה אחרת יש פג תוקף.

 


היאלסטייל - מוצרים ושימושים

  • היאלסטייל REGULAR – למילוי קמטוטים ושקעים מתחת לעיניים
  • היאלסטייל FORTE – למילוי קמטים בינוניים ועמוקים
  • היאלסטייל SMILE – לעיצוב, לעיבוי ולמילוי שפתיים
  • היאלסטייל LIGHT – מוצר מזותרפיה מיוחד המכיל חומצה היאלורונית בריכוז גבוה וגליצרול לחידוש עור