הסרת קעקועים - כל המחירים 💰 כל המומחים❗️

הסרת קעקועים

הקעקועים נעשים כדי להיות קבועים ובלתי הפיכים כדי לקשט את העור, בשנים האחרונות הצליחו מומחי העור לפתח שיטות בטוחות וטכניקות יעילות שמסירות בהצלחה קעקועים בלתי רצויים. אנשים מבקשים להסיר את הקעקועים מסיבות שונות, הן חברתיות, תרבותיות, פיזיות וישנם כאלו שמפתחים אלרגיה לאחר מספר שנים ונאלצים להסיר קעקועים. מכיוון שכל קעקוע שונה אחד מהשני חייבים להתאים את טכניקת ההסרה לכל קעקוע ויש להבחין בין סוגי קעקועים.

המלצת המערכת

קיימות מספר טכניקות להסרת קעקועים אולם אין טיפול טוב יותר מהסרת קעקועים בלייזר. למרות שההמלצה היא ״ללכת״ רק על לייזר חשוב שתדעו כי קיימים מספר מכשירי לייזר ולא כל מכשיר ״עושה את העבודה״. התייעצו עם המומחים שלנו שמשתמשים במכשירי לייזר איכותיים שהוכיחו את יעילותם על פני שנים. עשו זאת עכשיו.

 


אבחנה בין הסרת קעקועים מקצועית לחובבנית

הסרת קעקועים מקצועיים – כאשר מבצעים קעקוע מקצועי החדירה היא לשכבה יותר עמוקה בעור אך אחידה בעומק. אחידות זאת מאפשרת לרופא המטפל להשתמש בטכניקה של הסרה של אזורים נרחבים יותר של העור עם הדיו ובאותו העומק.

הסרת קעקועים לא מקצועיים - קעקוע לא מקצועי נעשה באמצעות ידיים ומשכך ללא איזון ולכן החדירה של הדיו לעומק לא שווה בעור וגורמת לקושי רב יותר בהסרת הקעקוע. הסרת קעקועים בצבעים כחול או שחור, עמוקים, קשים יותר להסרה, וקעקועים מקצועיים עם דיו מסוג חדש או צבעי פסטל אינם ניתנים להסרה לחלוטין.

 


טכניקות בהן מבצעים הסרת קעקועים

  1. הסרת קעקועים בלייזר - רופא מסיר את הקעקוע ע”י טיפול ייחודי בצבעי הפיגמנט בעזרת קרן לייזר עוצמתית. הלייזר הופך להיות לטיפול הכי שימושי מכוון שאין בו אלמנט של דימום והסיכון בו הוא מינימאלי, התוצאות טובות ביותר ותופעות לוואי כמעט ואין. סוג הלייזר שיש להשתמש תלוי בעיקר בצבע הפיגמנט של המטופל, במקרים רבים יהיה צורך במספר טיפולים כדי להסיר את הקעקוע לחלוטין.
  2. הסרת קעקועים דרמבריישן - שפשוף העור ע”י רופא עור להסרת השכבות האמצעיות של הקעקוע עם שילוב של ניתוח וטכניקות חבישה אחרות עוזרים למחוק ולקלוט את דיו הקעקוע.
  3. הסרת קעקועים בניתוח כירורגי – מנתח פלסטי מסיר את הקעקוע ע”י ניתוח בסכין כירורגית וסוגר את המקום ע”י תפרים. טכניקה זו הוכחה כיעילה ביותר בהסרת סוגים שונים של קעקועים ומאפשרת למנתח לחתוך אזורים עם דיו בשליטה טובה.

 


האם ישנן תופעות לוואי או סיבוכים בהסרת קעקועים?

תופעות לוואי בדרך כלל שוליות אך תתכן דהייה של צבע העור באזור הטיפול, זיהום באזור הניתוח, חוסר של פיגמנטים במקום המטופל או צלקת. צלקת יכולה להישאר על המקום למשך שלושה עד שישה חודשים לאחר הסרת הקעקוע.