וולומה - מידע והשוואת מחירים

וולומה

וולומה (Voluma) היא חומצה היאלורונית מתקדמת ביותר המאפשרת עיצוב של היקפי פנים, מחזירה בגיל את נפח השומן ומייפה את הפנים. הוולומה מתבססת גם היא על הזרקת חומר לשחזור נפח הפנים, כאשר היא אינה מילוי עור, אלא מוזרקת אל מתחת השכבה התת עורית העמוקה ומזינה את כריות העור כדי לשקם את הנפח ולשפר את המראה. וולומה הוא חלק ממשפחת הג’ובידרם המיוצר על ידי Allergan, אותה חברה שאחראית על ייצור הבוטוקס, והוא דור חדש בהתפתחות החומר. וולומה הוא טיפול מאוד מיוחד ומבצעים אותו רק מספר מצומצם של רופאים וזאת מאחר והוא מוזרק עמוק אל תוך העור ודרוש ידע וניסיון אנטומי בכדי להבטיח תוצאה טובה. וולומה מכיל חומר מרדים אשר גורם להזרקה ללא כאב, לפי כל הבדיקות שנערכו לוולומה אורך חיים ארוך יחסית אשר מגיע עד ל- 18 חודש.

המלצת המערכת

צריכים למלא קמט? זקוקים לעיבוי שפתיים או עיצוב לחיים? למרות שהנטייה הטבעית היא לחפש חומר מילוי קבוע הרי שהמלצתנו במקרים הללו היא להתרחק מחומרים קבועים כמו מאש ו״ללכת״ על חומרי מילוי בטוחים וטבעיים המבוססים על חומצה היאלורונית (רסטילן, ג׳ובידרם, סטילאג׳, טאוסיאל ועוד). התייעצו עם המומחים שלנו, שידעו להתאים לכם חומר מילוי מושלם.

 


למה משמש וולומה?

וולומה עם תכולה גבוהה של חומצה היאלורונית הוא מוצר מצוין לשיפור מראה עצמות הלחיים, עוזר לשקם את אובדן הנפח ורפיון העור, מעגל ושומר על הפנים מעוגלות, ומתעלה על התוצאות של מילוי קמטים מסביב לאף והפה. למרות המבנה החזק שלו הוא רך מאוד ואינו יוצר גושים כמו ספקי נפח לחיים אחרים, יש לו גם תכונה של חומר אשר מוסיף לחות בזה שהוא מושך אליו מים ומשרה מראה רך ומלבב כמו שלא נראה עם מוצרים אחרים. הצמיגות הרכה של חומצה היאלורונית וולומה מאפשרת הזרקה עם מחט דקה במיוחד אשר מצמצמת לחלוטין כל חבורה אפשרית, כך שרואים את התוצאה מיד.

מילוי לחיים על ידי וולומה טוב לא רק כדי להוסיף נפח לפנים אלא גם להחליף נפח שהתדלדל עם השנים ולהחזיר במראה את השנים לאחור. עם וולומה ישנן תוצאות מצוינות במילוי לחיים ובהגדלתם. בדומה לחומר מילוי בשם רסטילן ורדיאס וחומרי מילוי אחרים ומוכרים לקמטים ולאספקת נפח פנים אשר קיימים בשוק, גם הוולומה אמורה להחליף את הכירורגיה הפלסטית שמגובבת לעיתים בכאבים ובתופעות לוואי לא נעימות. וולומה עושה זאת תוך כאב מינימאלי ביותר ואף בלתי מורגש כשלצידה תופעות לוואי שכמעט ואינן קיימות.

 


וולומה - תופעות לוואי

מנקודת מבט כללית, לחומרי מילוי מסויימים המבוססים על חומצה היאלורונית יש תופעות לוואי רבות יותר מאלו של הוולומה. לאחר הטיפול ברסטילן או ברדיאס, תיתכן אצל מטופלים מסוימים גושים ובליטות כמו בנדידה של החומר שהוזרק מתחת לעור, או במקומות אחרים בפנים. הכאבים בזמן ההזרקה אינם שונים בין חומרי המילוי הללו שכן רוב החומרים בהזרקה נעשו נוחים יותר עם משככי כאבים או חומרי הרדמה אשר ניתנים באמצעות ההזרקה עצמה. הכאב המזערי שלאחר ההזרקה או אי הנוחות הן תופעות לוואי טבעיות עקב נפיחות או אדמומיות שעלולים להיווצר בכל סוג של הזרקות חומרי מילוי.