וולומה - כל המחירים 💰 כל המומחים❗️

וולומה

וולומה (Voluma) הוא חומר מילוי לעיצוב עצמות לחיים שעוזר להחזיר קווי מתאר צעירים יותר לפנים. החומר הפעיל העיקרי ב- Voluma הוא חומצה היאלורונית, חומר המצוי באופן טבעי בגוף שעוזר לשמור על לחות ונפח בעור. הוולומה מוזרקת אל מתחת השכבה התת עורית העמוקה ומזינה את כריות העור כדי לשקם את הנפח ולשפר את המראה. וולומה הוא חלק ממשפחת הג’ובידרם המיוצר על ידי Allergan (שנרכשה ע״י טבע בשנים האחרונות), אותה חברה שאחראית על ייצור הבוטוקס, והוא דור חדש בהתפתחות החומר. מאחר והחומר מוזרק עמוק אל תוך העור דרוש ידע וניסיון אנטומי בכדי להבטיח תוצאה טובה. וולומה מכיל בתוכו לידוקאין (חומר מאלחש) ולכן לא תחושו בכאב במהלך ההזרקה.

ההליך נמשך בדרך כלל כ-30 דקות ובתוצאות תבחינו מיד (תוצאות סופיות מההליך יתקבלו עד שבוע מההזרקה). אחד היתרונות העיקריים של Juvederm Voluma הוא שמדובר בטיפול לא ניתוחי שיכול לעזור להחזיר נפח ללחיים ללא צורך בניתוח פולשני או זמן החלמה ממושך. תוצאות הטיפול מחזיקות מעמד עד שנתיים. כדי לשמר את התוצאה לאורך זמן מומלץ לעבור טיפולי טאץ-אפ. Juvederm Voluma יכול לשמש לתיקון מגוון בעיות הקשורות לגיל, כגון אובדן נפח בלחיים (ליצור קו מתאר פנים מוגדר יותר), עור רפוי וקמטים.

המלצת המערכת

צריכים למלא קמט? זקוקים לעיבוי שפתיים או עיצוב לחיים? למרות שהנטייה הטבעית היא לחפש חומר מילוי קבוע הרי שהמלצתנו במקרים הללו היא להתרחק מחומרים קבועים כמו מאש ו״ללכת״ על חומרי מילוי בטוחים וטבעיים המבוססים על חומצה היאלורונית (רסטילן, ג׳ובידרם, סטילאג׳, טאוסיאל ועוד). התייעצו עם המומחים שלנו, שידעו להתאים לכם חומר מילוי מושלם.

 


למה משמשת וולומה?

וולומה עם תכולה גבוהה של חומצה היאלורונית הוא מוצר מצוין לשיפור מראה עצמות הלחיים, עוזר לשקם את אובדן הנפח ורפיון העור, מעגל ושומר על הפנים מעוגלות, ומתעלה על התוצאות של מילוי קמטים מסביב לאף והפה. למרות המבנה החזק שלו הוא רך מאוד ואינו יוצר גושים כמו חומרי נפח אחרים ללחיים, הוא תורם לחות ע״י כך שהוא מושך/סופח אליו מים. הצמיגות הרכה של חומצה היאלורונית וולומה מאפשרת הזרקה עם מחט דקה במיוחד אשר מצמצמת למינימום שטפי דם.  


וולומה - תופעות לוואי

לוולומה אין תופעות לוואי משמעותיות ובהשוואה לחומצות היאלורוניות אחרות תופעות הלוואי לאחר הזרקתה הן אף פחותות יותר. אי הנוחות שמתלווה להזרקה היא תופעת לוואי רגילה ובנוסף אתם עלולים לחוות נפיחות קלה ורגישות שאופיינית מאוד לאחר הזרקת חומרי מילוי. החזרה לשגרה היא מיידית, אין צורך במנוחה ומעבר לאדמומיות (מסתירים באמצעות מריחת מייקאפ) אין כל הגבלה. חשוב לזכור שהתוצאות אינן מיידיות ויכולים לחלוף מספר ימים עד שהמוצר ישקע, והתוצאות הסופיות נראות לעין.  


כמה עולה טיפול וולומה?

עלות הטיפול בוולומה מתומחרת בהתאם לכמות החומר שבו ישתמש הרופא המטפל. עלות מזרק אחד המכיל 1 סמ״ק היא סביב ה- 1,600 ש״ח. לרוב תדרשי לשני מזרקים ולכן העלות הכללית של ההליך תהיה סביב ה - 3,000 ש״ח. מחיר הטיפול תלוי כמובן במקצועיות ובמוניטין של הרופא המטפל. רופא מנוסה מוחה (פלסטיקאי או דרמטולוג) עשוי לדרוש מחירים מעט גבוהים יותר.