זריקות בוטוקס ✔️ מחירונים והשוואת מחירים

זריקות בוטוקס

האם את רוצה להישאר צעירה ויפה? התשובה די ברורה לרובנו או יותר מדויק התשובה ידועה לכולנו, ברור שכן! אחת מהדרכים שלנו לשמור על עור פנים יפה וצעיר הוא באמצעות זריקות בוטוקס, קראו בהמשך על התרופה (בוטוליניום טוקסין) אשר שינתה את פני העולם - זריקות בוטוקס לטיפול בקמטים!

המלצת המערכת

הרבה רופאים משתמשים בבוטוקס שכן הוא הטיפול האסתטי הרפואי הנפוץ בעולם. שימו לב רק שמזריקים לכם את הבוטוקס המקורי ולא תחליפים זולים שמאפשרים לרופאים להוזיל את עלות הטיפול משמעותית. דרשו לראות את האריזה לפני שמטפלים בכם! אנחנו עובדים רק עם רופאים שמטפלים עם בוטוקס מקורי, התייעצו איתם עכשיו.

 


זריקות בוטוקס שינו את פני העולם

האם את רוצה להישאר צעירה ויפה? התשובה די ברורה לרובנו או יותר מדויק התשובה ידועה לכולנו, ברור שכן!אחת מהדרכים שלנו לשמור על עור פנים יפה וצעיר הוא באמצעות הזרקת בוטוקס. בוודאי שמעתן על בוטוקס בכל מקום כבר די הרבה זמן. כמו שרבנו כבר יודעות מדובר בהליך לא פולשני שאין בו מעורבות של סכין מנתחים והוא די פשוט לביצוע ומוביל למצב שהקמטים בפנים ממש נעלמים וכמובן למראה צעיר הרבה יותר לפני זריקות בוטוקס. רובנו יודעות על טיפול בוטוקס ושמענו את שמו בכל מיני מקומות כולל בהרחבה מעבר לים ואף בתוכניות וסדרות בטלוויזיה כמו למשל בתוכנית סקס והעיר הגדולה (סמנתה כמובן), אבל כמה באמת מאיתנו יודעות מה זה בדיוק זריקות בוטוקס? כדי לעזור לנו עם זה, עלינו לחזור כמה עשורים אחורה.

 


מה זה בוטוליניום טוקסין?

בוטוקס (דיספורט או קסיאומין) הוא למעשה בוטוליניום טוקסין שפותח כדי לטפל בבעיות ניאורולוגיות. ישנם מספר סוגים של בוטוקס, החל מבוטוקס A ועד ל- בוטוקס G. בוטוקס הוא סימן מסחרי למוצר ייחודי הנוצר בשימוש אחד מתוך שבעת סוגי הבוטוקס (A B C וכך הלאה). בוטוקס הוא למעשה רעלן שזה פרוטאין המשוחרר מבקטריה שנקראת באנגלית Clostridium (תסלחו לי לא יודעת איך לכתוב את זה בעברית), אם תכניסו במקרה את כל החומר שמשוחרר מהבקטריה לפה זה יכול לגרום לכן לשיתוק.

כמובן שכאשר מבצעים זריקות בוטוקס הכמות שבה משתמשים הרופאים היא מאוד קטנה מה שגורם לשיתוק השריר בפנים ולהעלמת קמטים והחלקתם לתקופה של כארבעה חודשים (נשמע נהדר לא), ולכן כאשר הטיפול נעשה בידיים מקצועיות אין חשש להרעלה למרות שיש כאלו שרוצים שנחשוב שבוטוקס הוא דבר מסוכן שזה בכלל רעל ושאפשר למות מזה. חיפשתי באינטרנט ונכנסתי לכל מיני פורומים של בוטוקס,לא מצאתי באף אחד מהם,אזכור אחד לגבי מוות כתוצאה מהזרקת בוטוקס. נכון שיש לבוטוקס תופעות לוואי (כנסו לאחד המאמרים באתר המפרט את תופעות הלוואי והסיכונים בהזרקות בוטוקס) אולם כפי הנראה סיכונים אלו קטנים מאוד ושואפים לאפס.

 


אישור מינהל התרופות האמריקאי לזריקות בוטוקס

בדצמבר 2000 אישר מינהל התרופות האמריקאי את השימוש בחומר הבוטוקס לטיפול באנשים הסובלים מבעיות באזור הצוואר תחת אחת מהפורמולות בשם בוטוקס B. באפריל 2002 נתן מינהל התרופות האמריקאי אישור להתחלת טיפולי קוסמטיים באמצעות זריקות בוטוקס קוסמטיות, בשם בוטוקס A.

האישור לביצוע זריקות בוטוקס ניתן אך ורק לאזור הקמטים שבין הגבות, מינהל התרופות נתן לרופאים המבצעים זריקות בוטוקס אפשרות להרחיב את הטיפולים גם לאזורים אחרים כאשר היום ידוע לכולם כי האזורים בהם מבצעים זריקות בוטוקס הם: בין הגבות, מצח, צידי עיניים מה שמכונה קמטי המניפה, אזור הצוואר ואזורים נוספים אחרים בהם שפתיים לתיקון בעיות אסימטריה כחלק משלים של הליך עיבוי שפתיים באמצעות חומרי מילוי. לבוטוקס שימושים אחרים נוספים כמו בטיפולים נגד הזעת יתר, טיפול בבעיות מיגרנה ועוד.