חוטי אפטוס - כל המחירים 💰 כל המומחים❗️

חוטי אפטוס

שיטת חוטי אפטוס (Aptos) פותחה ברוסיה ומשתמשים בה בחוטים כירורגים דמויי פתילים שעשויים מחומר ביו- קומפטבלי (שאינו נדחה ע״י הגוף). חוטי אפטוס מכילים ווים קטנים לכל אורכם ומוחדרים מתחת לעור בזויות מתאימות לצורך מתיחת עור רפוי. הליך לא אגרסיבי (כמו ניתוח כירורגי למשל) המבוצע באמצעות חוטים כירורגים עדינים למתיחת אזורים בפנים אשר “נפלו” במרוצת השנים.

ככל שמתבגרים, נחלשות הרקמות, מאבדים שומן פנים, והמבנה התחתון שתומך את הלחיים, אזורים מסביב לעיניים, גבות, לסתות וצוואר, גורם למראה ארוך ומבוגר של הפנים. במתיחת הפנים המסורתית, עור עודף ורפוי, שומן ורקמות מוסרים בצורה כירורגית (סכין מנתחים). בחוטי אפטוס העור מורם ונמתח ללא כל חתך. את התהליך ניתן ליישם עבור גבות, מצח, צוואר, קווי לסתות והרמת לחיים, חוטי אפטוס נחשבים אידיאליים לקפלים בין האף ללחיים, לגבות וללחיים רפויות.

המלצת המערכת

קיימות מספר שיטות להרמת הפנים, אחת מהשיטות הפופולריות ושאינה מצריכה שימוש בסכין מנתחים היא הזרקת חוטים, פרט להזרקת חוטים ההמלצה היא לעבור מתיחת פנים ללא ניתוח על ידי הזרקת חומצה היאלורונית שנותנת אפקט מצויין או באמצעות מכשירים (פרופאונד, קליר ליפט וכדומה). התייעצו עם המומחים שלנו שידעו לאבחן ולהציע את שיטת הטיפול שתתאים לכם. עשו זאת עכשיו.

 


חוטי אפטוס - אופן הטיפול

הזרקת חוטי אפטוס מבוצעת לרוב תחת הרדמה מקומית ואורכת כ- 45 דקות. בניגוד למתיחת פנים קונבנציונאלית ההליך אינו משאיר צלקות. ההחלמה במקרה הפחות אופטימי תהיה לאחר 72 שעות, לחוטים או לפתילים ישנם זיזים או ווים בעלי קצה חד בכוון אחד ובמצב פתוח. כאשר הם מוחדרים מתחת לעור בעזרת מחט ארוכה, הזיזים נפתחים בצורה הדומה למטריה ומתהדקים במשיכה.

החוטים מוחדרים על ידי חתך באורך של 1.5 מ”מ בקו השיער ועובר מתחת לעור בדיוק מרבי במקום המיועד תוך שימוש במחט דקה. המתיחה של החוט יוצרת מצב של תלייה אשר בעדינות מרימה רקמות רכות, היא יוצרת גם הרמה נוספת עם מראה היקפי של הפנים. הרקמות נתפסות על הזיזים, ואז הן נתלות ומורמות. החוטים ממוקמים בזהירות במקומות שנקבעו מבעוד מועד בפנים בכדי לתמוך ברקמות ולהרימן. התוצאות משתפרות לטובה במשך הזמן כאשר הקולגן נכלא מסביב לחוטים ויוצר אפקט נוסף של מתיחה. תהליך זה מקנה תוצאה מיידית בהשוואה למתיחת הפנים המסורתית.

 


מידע נוסף על חוטי אפטוס

התהליך אינו דורש תחבושות לפנים, אלא רק קומפרסים עם קרח. חוטי אפטוס עשויים מחומר הנקרא פוליפרופילן שאינו נקלט על ידי הגוף, ואינו מתכלה במשך הזמן. חוט אפטוס משתלבים עם מערכות הגוף ללא חשש לפציעה או הרעלה והם אינם נדחים על ידי המערכת החיסונית. החוטים הם גם חזקים ועמידים. בגלל שהחוט אינו נקלט בגוף, הוא אינו גורם לתגובות אלרגיה, הוא אינו נדחה על ידי הגוף והוא עמיד בפני לחצים גבוהים וטבעיים של השרירים בפנים. החומר עצמו (פוליפרופילן) נמצא בשימוש נרחב בהרבה תחומים ברפואה.

שום עצב חשוב אינו נתון לפגיעה במשך התהליך, למרות שלעיתים רחוקות חוט מסוים עלול להתקרב לפקעת עצבים משנית ולגרום לרגישות שחולפת לאחר כחודש, החוטים המושתלים מגרים ייצור של קולגן ואלסטין, משפרים את מחזוריות הדם ומחזקים את הזנת רקמות הפנים. לחוטי אפטוס רוסיים יתרון גדול ומשמעותי, הם מעלימים ומותחים קמטי הבעה תוך שהם אינם משאירים סימן או צלקת.

הסיבוכים הם מאוד נדירים אך כוללים את קצה החוט אשר רק ידיים מיומנות של רופא יכולים לפתור זאת כאשר הוא קושר את הקצה ומחדיר אותו אל מתחת לעור. המטופלים עלולים גם לפתח קמטים קטנים בגלל תנועות של אי נוחות טבעיות בפנים ובצוואר, אך ניתן לטפל בזה בקלות בעזרת מסאג’.

 


תוצאות השימוש בחוטי אפטוס

השימוש בחוטי אפטוס בקלות יכול לגרום לך להיראות צעיר/ה יותר בכ- 10 שנים מגילך המקורי תלוי במצבך הפיזיולוגי. התהליך מתאים במיוחד לקבוצת אנשים מגיל 30 עד 50 בעלי גמישות טובה של עור. מכל מקום, לאנשים עם עור רפוי ביותר בצוואר התהליך אינו מומלץ. חוטי אאפטוס למעשה מגרים את העור לייצר יותר היקפים, בעוד מתיחת פנים מסירה רקמות מיותרות. אחד היתרונות הנוספים של השיטה הוא שניתן להחזיר את המצב לקדמותו אם התוצאה שמתקבלת “לא מתאימה”. לאחר התהליך עליך להימנע מלהפעיל את שרירי הפנים למשך שבועיים, עד לקיבוע הסופי והמוחלט של החוטים ברקמות שמסביבם, תנועות הנפשה בפנים כמו חיוך או צחוק מתגלגל עלול לנתק את חוטי האפטוס ממקומם. החוטים מחזיקים מעמד כ - 5 שנים.