טאוסיאל - כל המחירים 💰 כל המומחים❗️

טאוסיאל

טאוסיאל הוא חומר מילוי קמטים איכותי ובטיחותי המיוצר בשוויץ ע”י TEOXANE הנמצא בשימוש ברוב מדינות העולם המערבי וגם בישראל. טאוסיאל הוא חומר מילוי טבעי (חומר שנמצא בגוף שלנו, בשונה מחומרי מילוי אחרים טבעיים למשל המבוססים על מקור מן החי) המבוסס על חומצה היאלורונית חד - מופעית, בעל תאימות ביולוגית גבוהה במיוחד המאפשרת למטופל לחוות תוצאות מיידיות לפרקי זמן יחסית ארוכים בדומה לחומצות היאלורוניות אחרות מובילות בהן רסטילן. טאוסיאל מיוצר ע”י התססה בקטריולוגית של בקטריה בשם סטרפטוקוצ’י.

המלצת המערכת

צריכים למלא קמט? זקוקים לעיבוי שפתיים או עיצוב לחיים? למרות שהנטייה הטבעית היא לחפש חומר מילוי קבוע הרי שהמלצתנו במקרים הללו היא להתרחק מחומרים קבועים כמו מאש ו״ללכת״ על חומרי מילוי בטוחים וטבעיים המבוססים על חומצה היאלורונית (רסטילן, ג׳ובידרם, סטילאג׳, לומינרה, טאוסיאל ועוד). התייעצו עם המומחים שלנו, שידעו להתאים לכם חומר מילוי מושלם.

 


כמה זמן “מחזיק” הטאוסיאל מעמד לאחר ההזרקה?

טאוסיאל נכלל בקבוצת חומרי המילוי הזמניים הנספגים בגוף כמו כל החומצות ההיאלרוניות הקיימות, הניסיון מלמד כי טאוסיאל אפקטיבי לפרקי זמן של עד שנה לטיפול בקמטים. פרק הזמן שהטאוסיאל ישפיע תלוי גם ברמת התיקון הנדרשת ובכמות החומר המוזרק, בגיל של המועמד לטיפול, בסגנון החיים שלו ובפרמטרים נוספים פיזיולוגיים השונים בין מועמד אחד לאחר. מחקר עצאי שנערך בשנת 2009 ופורסם ע”י Dermatological Surgery מראה כי מילוי קמטי הבעה באמצעות טאוסיאל מחזיק מעמד לתקופה ממושכת יותר מכל חומצה היאלורונית אחרת.

המחקר אף קובע כי הטאוסיאל ממוקם במקום הראשון בחומרי מילוי רב סוכרים ומבוסס על נוסחא של ריכוז וגמישות הנמדדת ע”י שיזוף. חומרי מילוי בעלי ריכוז גבוה יותר ובעלי אלסטיות גבוהה יותר יהיו עמידים יותר ויעילים יותר לאורך זמן. לטאוסיאל יש מוצרים שונים המתאימים לסוגי טיפול שונים ופרקי הזמן שמחזיק כל מוצר (ע”פ יצרן החומר) הם כדלהלן: טאוסיאל קיס - מחזיק עד שנה, טאוסיאל אולטרה - מחזיק מעל לשנה, טאוסיאל אולטימט מחזיק כשנה וחצי.

 


יתרונות בהזרקת טאוסיאל

נפח גדול - הנפח הגבוה של כמות המים אשר יכולה לספוג פי 1000 ממשקלו במים והצמיגות האלסטית של הטאוסיאל שומרת על עור גמיש לאחר ההזרקה ויוצרת צפיפות וחיבור רשתי המקנה נפח גדול יחסית לכמות החומר הממוזרקת.

ללא רגישות - רמת הטכנולוגיה שמשתמשים בייצור הטאוסיאל מורידה את רמת הפרוטאין ובקטריית האנדוקסין מה שמפחית למינימום אם בכלל את הרגישות לחומר!

דיוק בפעולה - מחטים מוגנים בפטנט המפחיתים בין 20%-50% את הכוח והאנרגיה שהרופא המטפל צריך כדי להזריק את הטאוסיאל ומכאן שהנוחות לרופא המזריק תורמת רבות לדיוק במילוי הקמטים.

הפחתת כאבים - המחטים המיוחדות של מזרק הטאוסיאל מפחיתים את הטראומה והכאבים ממנה המטופל עלול לסבול במהלך הטיפול, חדירה מושלמת לעור עקב שכבה כפולה המעוצבת בקצוות ושכבת השימון במחט מפחיתים את הכאב למינימום אם בכלל!

חומר טבעי ובטוח - חומר טבעי המתפרק לחלוטין בתוך העור לאחר פרקי זמן יחסית ארוכים ללא כל עקבות או סימנים.

 


תופעות לוואי, סיכונים והחלמה

אדמומיות, שטפי דם, נפיחות ואי נוחות מסוימת עלולה להופיע לאחר ההזרקה. תופעות לוואי אלו נעלמות לרוב תוך שעות עד מספר ימים לאחר ההזרקה. החזרה לשגרה היא מיד מתום הטיפול. אין צורך לנוח ופרט לאדמומיות אותה ניתן להסתיר באמצעות מריחת מייקאפ אין כל הגבלה.