טיפולי בוטוקס ✔️ השוואת מחירים

טיפולי בוטוקס

מדוע העור מזדקן ואיך כל זה קשור לבוטוקס?

זה הכול קשור לחופש הביטוי…. אבל עכשיו באמת. יום אחד אתם מתעוררים בבוקר נעמדים מול המראה ומוצאים את עצמכם חוקרים את קווי הרוחב לאורך המצח, אח”כ אתם תוהים מהיכן בדיוק הם הגיעו? האם זה רק הגיל? יותר מידי שמש? באופן כללי התשובה לגבי איך העור מזדקן ומדוע מופיעים קמטים זו שאלה די מורכבת. אין המדובר רק על שינוי בתאי העור, בריחת קולגן, איבוד הורמונים, נזקים שנגרמים כתוצאה מרדיקלים חופשיים ועוד כהנה וכהנה סיבות אחרות. זה שילוב של מספר אלמנטים הגורמים בסופו של תהליך להזדקנות עור הפנים.

המלצת המערכת

הרבה רופאים משתמשים בבוטוקס שכן הוא הטיפול האסתטי הרפואי הנפוץ בעולם. שימו לב רק שמזריקים לכם את הבוטוקס המקורי ולא תחליפים זולים שמאפשרים לרופאים להוזיל את עלות הטיפול משמעותית. דרשו לראות את האריזה לפני שמטפלים בכם! אנחנו עובדים רק עם רופאים שמטפלים עם בוטוקס מקורי, התייעצו איתם עכשיו.

 


האנטומיה של הקמטים

הקווים שמופיעים בין הגבות שלך למעשה נגרמים כתוצאה מפעולת כיווץ השריר שמפעיל את האזור וגם תוצאה של הזדקנות. בוודאי שמעת כבר את המשפט “רואים עליך שאת עייפה” אבל באמת הכוונה היא שרואים עליך את הקמטים בפנים! אם למשל את מוטרדת או כועסת המימיקה של הפנים משתנה ושתי הגבות שלך מתכנסות אחת לכיוון השנייה. מתחת לעור שרירי הפנים שלך מתכווצים ויוצרים קפל על שכבת העור העליונה והנראית לעין ואז כמו שכל אחד יכול לראות את נראית זעופה. לאחר שנים של הבעת תחושות הגורמות לפנים שלנו להבעות כאלו ואחרות, אותם קווים שהחלו להופיע בתחילה ב”קטנה” מתחילים פתאום משום מקום להתעצם להאריך ולבלוט יתר על המידה. אצל נשים שהן הרבה יותר ערניות למצב הפנים שלהן כמובן מאשר גברים אשר תמיד מתעוררים מאוחר והן אף בעלות עור עדין הרבה יותר ברוב המקרים הופעת הקמטים היא הרבה יותר משמעותית, נראית לעין וגם יותר קבועה מאשר אצל גברים.

 


בוטוקס - מנפלאות המאה שנים האחרונות

למרבה המזל, ישנה דרך מאוד פשוטה ודי מוצלחת להעלים קמטים מהסוג הזה באמצעות הזרקת בוטולינום טוקסין. טיפול באמצעות הזרקת בוטוקס מטשטש את הקמטים באזור החצי העליון של הפנים (מצח, קמטי המניפה / צידי העיניים וכמובן בין שתי הגבות) ומעדן את מראה הפנים וכל זאת כשלושה ימים לאחר ביצוע טיפולי בוטוקס. השפעת הטיפול ע״י תכשיר בוטוקס אורכת כארבעה חודשים ויכולה להחזיק מעמד גם יותר עד לפרק זמן של כשישה חודשים.

 


סקר מקיף שנערך בנושא בוטוקס

על פי סקר בנושא בוטוקס שנערך בארה”ב בקליניקות מובילות, התברר כי יותר מ- 90% מהמטופלים ע”י בוטוקס בהם גברים ונשים חוו הצלחה של הטיפולים, רוב רובם של המטופלים שטופלו ע״י התכשיר העידו כי אין סיכוי שהם יפסיקו להזריק בוטולינום טוקסין (בוטוקס, דיספורט או קסיאומין) לאחר שראו את השינוי בקמטים. מסקנה נוספת מהסקר הגדול שנערך הייתה כי התוצאות הטובות נצפו כחודש לאחר הזרקת החומר.