מחירון הזרקת בוטוקס לפי אזורים בפנים ובגוף

בוטוקס ® מחירים

כמה עולה הזרקת בוטוקס ®? ביצענו עבורכם סקר מחירים במספר מרפאות המבצעות הזרקות בוטוקס ®, ראוי לציין כי כל המרפאות והרופאים אצלם ביקרנו נחשבים לרופאים מובילים כך שביצוע ההליך נעשה על פי המינון הנכון שכן למרכיב התרופה בטיפול משקל מכריע בקביעת המחיר הסופי. שימו לב, המחירים המפורטים מטה הם לפני מבצעים והנחות ומבלי להתחשב בעובדה שרוב המומחים נותנים מחירים נמוכים ללקוחות חוזרים. המחירים בטבלה משקפים במדויק את הנעשה בתעשיית היופי. סקר מחירים טלפוני היה מביא לתוצאות מוטות כלפי מעלה ולכן “ירדנו לשטח” בכדי להרכיב מחירון בוטוקס ® אמיתי. המחירים המובאים לפניכם מציינים את המחיר הנמוך ביותר אותו קיבלנו אולם חשוב לדעת כי המחיר הוא רק נדבך קטן אחד, ממכלול הגורמים אותם יש לקחת בחשבון לפני טיפולי בוטוקס ® אצל מומחה כזה או אחר, כאשר השיקול המכריע צריך להיות איכות הרופא, ומוניטין המרפאה המקבלת אתכם לטיפול.

המלצת המערכת

הרבה רופאים משתמשים בבוטוקס ® שכן הוא הטיפול האסתטי הרפואי הנפוץ בעולם. שימו לב רק שמזריקים לכם את הבוטוקס ® המקורי ולא תחליפים זולים שמאפשרים לרופאים להוזיל את עלות הטיפול משמעותית. דרשו לראות את האריזה לפני שמטפלים בכם! אנחנו עובדים רק עם רופאים שמטפלים עם בוטוקס ® מקורי, התייעצו איתם עכשיו.

 


סוג הטיפול כמות אפקט זמן תפוגה מחיר מינימום*
הזרקת בוטוקס ® במצח אזור אחד זמני 16 שבועות 600
הזרקת בוטוקס ® צידי עיניים אזור אחד זמני 16 שבועות 600
הזרקת בוטוקס ® בין הגבות אזור אחד זמני 16 שבועות 600
הזרקה מלאה לשליש העליון בפנים 3 אזורים זמני 16 שבועות 1,600
זיעת יתר במצח   זמני 16 שבועות 1,000
הזעת יתר כפות ידיים   זמני 16 שבועות 4,500
הזעת יתר כפות רגליים   זמני 16 שבועות 5,500
בוטוקס ® לטיפול במיגרנה   זמני 16 שבועות 2,200
הזעת יתר בבית השחי   זמני 16 שבועות 2,400
הזרקת בוטוקס ® בצוואר (נדיר) אזור אחד זמני 16 שבועות 700
העלמת הזעה בקרקפת (נדיר)   זמני 16 שבועות 700-1200
בוטוקס ® בשפתיים לתיקון סימטריה קלה   זמני 16 שבועות 400
מנוי בוטוקס ® לטיפול בקמטים בפנים מנוי לשנה זמני 16 שבועות 5,000

 


מדוע מומלץ לבצע השוואת מחירים לטיפול בוטוקס ®?

בדיוק מהסיבות שאנחנו מבררים אצל מספר ספקים כמה עולה מוצר בו אנו מעוניינים נניח לפני רכישה של טלויזיה, מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר ומידע בנוגע להליך גם לטיפול בוטוקס ® למרות שמדובר בשירות. לאחר שקיבלנו תמונת מצב סביב העלות המשוערת שהזרקת בוטוקס ® תעלה נוכל להתייחס לפרמטרים חשובים הרבה יותר בנוגע לטיב השירות שנקבל עבור הכסף שנצטרך להשקיע כאשר בראש הרשימה יש לתת דגש על איכות הרופא המטפל, מחירים הם פקטור חשוב אבל לא רק - צרכנות נבונה היא לרכוש מוצר או שירות לאחר שביצענו סקר מחירים וקיבלנו את כל המידע ולא לרכוש או לקבל שירות באימפולסיביות מהבטן. תוכלו לקבל הצעות מחיר ומידע בחינם ע”י השארת הפרטים, כך תחסכו את שיחת הטלפון וגם יתקשרו אליכם בזמנכם החופשי ויספקו לכם מחירים ומידע - זו צרכנות נבונה.

 


מבצעים לדוגמא של ספקי שרות באתר:

  • ספק גדול מציע 50% הנחה על אזור אחד לטיפול בבוטוקס ®: במקום 800 ש״ח רק 400 ש״ח! (למימוש חד פעמי לאזור אחד).
  • ספק מוביל נותן אזור בוטוקס ® מתנה ברכישת מזרק חומצה היאלרונית! וגם, הגעה לפגישת ייעוץ תקנה קרם טיפוח במתנה!
  • ספק ארצי מוכר מציע מחירים לאזור בוטוקס ® אחד במחיר קופון בדומה להנחות שניתנו בגרופון!!! - מבצע לזמן מוגבל בלבד!!!

הערה חשובה - המבצעים משתנים בהתאם לאזורי פעילות החברות והרופאים והם דינמיים ונתונים לשינוי כל רגע נתון ולכן רצוי להתעדכן עוד לפני פגישת הייעוץ