מתיחת עור ללא ניתוח - כל המחירים 💰 כל המומחים❗️

מתיחת עור ללא ניתוח

מתיחת עור ללא ניתוח אינו תהליך חודרני אלא מיועד למתיחה או הרמה של עור רפוי, ירוד או מקומט. מתיחת עור מבוססת על העובדה שחימום עמוק של העור גורם להתכווצות מיידית של הקולגן והתהוות ויצירה של קולגן חדש תוך פרק זמן של ארבעה עד שישה חודשים.

המלצת המערכת

למרות שניתן למתוח את עור הפנים באמצעות ניתוח כירורגי, ההמלצה שלנו היא ״ללכת״ על הזרקת חומרים טבעיים, חוטי אפטוס וחוטים מסוגים שונים או באמצעות מכשירים מתקדמים (פרופאונד, קליר ליפט וכדומה) שעושים את העבודה מצויין. התייעצו עם המומחים שלנו שידעו לאבחן נכון את המצב ולהתאים את שיטת הטיפול הטובה ביותר. עשו זאת עכשיו.

 


במה מתיחת עור מטפלת?

האזורים שניתנים לטיפול הם אזור הפנים או הצוואר כאשר התוצאות באות לידי ביטוי בעור מוצק, מתוח ומעט מורם באזורים כמו הלסתות, לחיים, צוואר ומצח אך ההליך אינו כולל מתיחת עפעפיים, בטן, זרועות, ירכיים או ישבן. מתיחת עור אינה כוללת ניתוח פלסטי או שימוש בסכין מנתחים כמו בניתוח מתיחת פנים, הרמת עפעפיים או הרמת צוואר, אך היא אופציה טובה לאנשים בעלי שינויי עור קלים עד מתונים אשר מבינים כי התוצאות אכן נראות לעין אך הן בגדר של תיקונים קלים.

 


למה יש לצפות לפני, במשך ולאחר ביצוע מתיחת עור?

התהליך יכול לגרום לאי נוחות קלה בזמן ביצוע הפרוצדורה אך לא לאחריו. לפעמים יינתנו תרופות לבליעה של שיכוך כאבים ולאלו שחוששים במיוחד ולרגישים מאוד לכאב. מתיחת העור אינה דורשת זמן החלמה משמעותי מיד לאחר הטיפול אפשר להמשיך באורך חיים רגיל. יתכן והעור יהיה מעט אדמומי לאחר הטיפול, אך אפשר מיד לשים איפור ולהסתיר את זה, חשוב גם להצטייד במגני קרינה נגד השמש ולנקוט בהגנה נוספת כמו שימוש בכובע ומשקפי שמש. ארבעה עד שישה חודשים מתום ההליך, העור יגיע לתוצאה הסופית וזאת בגלל הזמן הדרוש לקולגן לבנות את עצמו מחדש.

 


סיבוכים היכולים להיגרם ממתיחת עור

הסיבוכים היותר נפוצים לאחר מתיחת עור ללא ניתוח הם אדמומיות מועטה ו/או נפיחות קלה למשך מספר ימים. כוויות או בועות יכולות להיווצר ולגרום לצלקת או לכווץ העור. הרופא המטפל יבצע מספר מהלכים כדי להוריד ולמתן את התופעות הללו ולהקטין את אי הנוחות שעלולה להיגרם לרמה נסבלת, אמצעים אשר יפחיתו את תופעות הלוואי למינימום.

 


שאלות שחשוב לשאול לפני מתיחת עור

ישנן מספר טכנולוגיות באמצעותן ניתן לבצע מתיחת עור ללא ניתוח הכוללות אור ותדירות רדיו וגם שילוב של השתיים בהם שימוש במכשיר טרמאז’ ובמכשיר טריניטי ישנם מכשירים נוספים העובדים על עקרון זהה ולכן מומלץ לשאול את הרופאים המטפלים את השאלות הבאות:

  • בחן באיזה שיטה יבחר הרופא המטפל לבצע את ההליך ושאל על ההבדלים בין השיטות והתאמתן הספציפית אליך.
  • וודא שמתיחת העור תיעשה תוך כדי מהלכים מתונים ואם הם כרוכים באי נוחות למשך זמן הטיפול קבל הסבר מדויק מה ניתן לעשות כדי להפחית את האי נוחות למינימום.
  • שאל את הרופא המבצע איזה תוצאות ניתן להשיג ע”י מתיחת עור ובקש שידגים זאת על פניך, כדאי להיות מודע לתוצאות ולהימנע מאכזבות.
  • קבל הסבר מקיף על הסיבוכים והסיכונים הנלווים להליך מתיחת עור.