סנטר כפול - כל המחירים 💰 כל המומחים❗️

העלמת סנטר כפול

אחת מהתופעות הכואבות ביותר שאיננה פוסחת על אף אחד היא התרופפות הצוואר יחד עם הופעת סנטר כפול - Double chin או פימה. הסיבות לכך הן לרוב הזדקנות ועליה במשקל הגוף. במרוצת השנים, קו הלסת הופך להיות חלק מהפנים ואינו ברור ובולט כבעבר. נוצרת גם תופעה המכונה “קיצור צוואר”, העור הופך לרפוי, סוג של ג’ולה המכונה פימה מופיעה וניתן להבחין בסימני ההזדקנות במבט קצר אחד במראה. הגיל משפיע כמובן על כל איבר בגוף וגם על הפנים, אלסטיות העור פוחתת כתוצאה מירידת רמת הקולגן וייצור האלסטין בעור, שרירי הסנטר והצוואר “צונחים” ומתקבל מראה שוודאי מוכר לרובנו בדמות שני עמודים בולטים המופיעים באזור הצוואר. החדשות הטובות הן שיש הרבה מה לעשות במצבים הללו ולא צריך להשלים עם צוואר רופף וסנטר רופס. לפניכם רוב שיטות הטיפול להעלמת סנטר כפול ומתיחת הצוואר.

המלצת המערכת

קיימות מספר שיטות להעלמת סנטר כפול. ההמלצה שלנו היא לבחור או בזריקות שממיסות את הסנטר או לעבור טיפול במכשירים שמבוססים על גלי רדיו שמעלימים שומן ומהדקים את העור. המלצה חשובה נוספת היא לעבור ייעוץ רק על ידי רופא. התייעצו עם המומחים שלנו שידעו לאבחן נכון את המצב ולהתאים את שיטת הטיפול הטובה ביותר. עשו זאת עכשיו.

 


הזרקת בוטוקס למתיחת צוואר - Neck Stretch

אחת הפרוצדורות הפופולריות בשנים האחרונות היא הזרקת בוטוקס לצוואר. בוטוקס משתק את השרירים באזור וגורם למתיחת הצוואר. הזרקות בוטוקס לצוואר מבוצעות במספר נקודות, מדובר בטיפול לא כואב הנמשך מספר דקות מצומצם. אפקט הבוטוקס נמשך כארבעה עד שישה חודשים במהלכן הצוואר מתוח. ההליך אינו מתאים לסובלים מצוואר בעייתי ו”צניחה משמעותית”. ניתן לחזור על הטיפול כאשר ההשפעה על שרירי הצוואר פגה. מקובל גם לבצע טיפולי מזותרפיה להצערה וחידוש עור הצוואר, עם או בלי הזרקת חומצה היאלורונית. עלות הטיפול: בוטוקס לצוואר עולה כ - 600 עד 1,000 ש”ח.

 


ליפוליזיס להמסת סנטר כפול

אחד הטיפולים היעילים והלא פולשניים להמסת סנטר כפול הוא ליפוליזיס - טיפול מקומי במצבורי שומן שהצטברו באזור הסנטר ע”י הזרקה. בטיפול ליפוליזיס מזריקים חומר בשם פוספטידילכולין לתוך רקמת השומן בסנטר המפרק וממיס את מצבורי השומן דרך הדם אל מחוץ לגוף. טיפול ליפוליזיס מבוצע מספר פעמים (סדרה של כחמישה טיפולים) במרווחי זמן של כחודש ולעיתים יותר. טיפולי ליפוליזיס לא רק מפחיתים רקמת שומן עודפת אלא גם מחטבים את קו הלסת ואזור הסנטר. עלות טיפול ליפוליזיס לסדרה היא כ - 4,500 ש”ח.

 


שאיבת שומן להעלמת סנטר כפול

פתרון קצת יותר פולשני להעלמת סנטר כפול, מתיחה קלה וחיטוב הצוואר מבוצע ע”י שאיבת שומן מקומית באזור הסנטר. במהלך הניתוח, המבוצע לרוב בחדר ניתוח תחת הרדמה מקומית, מוזרקת תמיסה פיזיולוגית שתפקידה לכווץ כלי דם באזור הסנטר. הזרקת התמיסה גורמת להתפחת רקמת השומן לאחריה מבוצעת השאיבה באמצעות קנולה בעלת קוטר קטן ביותר (צינורית) המוחדרת מבעד לחתך זעיר אותו מבצע המנתח. הפתרון לעור הרפוי שנותר לאחר השאיבה מהסנטר הוא גירוד העור שמגיב לפעולה בהידבקות ללסת כך שלאחר הטיפול עודף העור “נעלם”. עלות הטיפול: שאיבת שומן לטיפול בסנטר כפול תעלה בין 9,000 ש”ח ל - 16,000 ש”ח כתלות במנתח שיבצע את הניתוח, ברמת חדרי הניתוח והמתקן ועוד.

 


העלמת סנטר כפול באמצעות המסה בטכנולוגיית RF

שימוש במגוון מכשירים הפועלים באמצעות גלי רדיו בתדרים ובעוצמות גבוהות להמסת השומן מהסנטר היא טכניקה יחסית חדשה. העלמת סנטר כפול בגלי רדיו מתבצעת ע”י חימום השומן באזור, מה שגורם להמסתו ולאחר מכן ניקוזו בשאיבה החוצה מהפנים. במהלך הטיפול, העור מתכווץ ומתקבל אפקט של מתיחה. מדובר בהליך קצר יחסית, המבוצע בחדר טיפולים בהרדמה מקומית שאורך פחות מחצי שעה. משך ההחלמה קצר מאוד יחסית לניתוח פלסטי. העלמת סנטר כפול בגלי רדיו והמסה מתאימה בעיקר לנשים וגברים להם אין עודף שומן רב. ישנם מכשירים יעודיים מתקדמים להמסת/מיצוק והידוק סנטר כפול בטכנולוגיות שונות בהן אולטרסאונד ולייזר. עלות הטיפול בסנטר כפול באמצעות מכשירים מתקדמים נעה סביב ה - 6,000 ועד 12,000 ש”ח.

 


תפירת סנטר כפול - פימה

לעיתים אין מה לשאוב או להמיס בסנטר (כן כן גם זה קורה). הופעת פימה מתסכלת רבים וגורמת לתחושה של שמנמנות למרות שאין זה המצב בפועל. כאשר הפימה מכילה יותר עור מאשר שומן הפתרון עשוי להיות “תפירת סנטר”. גם הליך זה מתחיל בסילוק השומן (בין אם בשאיבה ובין אם בהמסה), לאחריה תופר הרופא את הסנטר בחוטים לא מסיסים הגורמים להעלמת הפימה ומתיחת עור הצוואר, על הליך דומה להליך הזה תוכלו לקרוא במאמר מתיחת פנים ללא ניתוח ע”י חוטי אפטוס. עלות תפירת סנטר כפול ומתיחת צוואר היא כ -15,000 ש”ח.

 


ניתוח מתיחת צוואר והעלמת סנטר

בגיל מבוגר יותר ובמצבים בהם האלסטיות של העור פוחתת, כאשר מתרחשת גם “צניחת לחיים” בשילוב עם ריפיון שרירים משמעותי, שימוש בטכניקות זעירות, פחות פולשניות הופך ליעיל פחות והפתרון הוא בדמות ניתוח מתיחת צוואר המשולב עם שאיבת שומן (לא תמיד). הליך שכזה מבוצע ע”י חתך מתחת לסנטר ומתיחת השריר. ניתוח מתיחת צוואר יתחיל מ - 20,000 ש”ח, במצבים בהם מבוצעת גם שאיבת שומן המחיר יעלה.