סקלרותרפיה ✔️ השוואת מחירים

אקו סקלרותרפיה

שיטה חדשנית להעלמת ורידים והעלמת דליות ברגליים באמצעות הזרקת חומר מטרש חדיש לטיפול בורידים בולטים אשר מונע את הצורך בניתוח. הטיפול החדיש נקרא “אקו-סקלרותרפיה” שבו משתמשים במכשיר אולטרה סאונד אשר מספק תמונה ישירה שמאפשרת לרופא בזמן הטיפול להגיע בדיוק לורידים הפגומים.

המלצת המערכת

למרות שניתן להסוות ורידים ונימים, ההמלצה היא לא להתפשר ולעבור טיפולים מתקדמים בלייזר או על ידי הזרקת חומרים מטרשים. המחיר שתאלצו לשלם שווה כל שקל אולם מאוד חשוב שאת הטיפול תעברו אצל רופאים מומחים שמחזיקים מכשור איכותי. התייעצו עם המומחים שלנו, המתמחים בהעלמת ורידים ונימים.

 


כיצד מבוצע טיפול סקלרותרפיה?

הטיפול בהעלמת ורידים בולטים בשיטת “אקו סקלרותרפיה” הינו טיפול חדשני אשר מתאפיין בשימוש במכשיר האולטרה סאונד. האולטרה סאונד הוא מכשיר להדמיה אשר מספק תמונה ישירה לאזור המטופל. תפקידו של מכשיר האולטרה סאונד להנחות את הרופא לעבר האזור שבו נמצאים הורידים הפגומים. בשל פעולת מכשיר האולטרה סאונד הרופא יכול להזריק את החומר רק על הורידים הפגומים. כאשר החומר בא במגע עם הורידים הפגומים נוצרת תגובה מידית של כיווץ אשר פוגעת בחלקו הפנימי של הוריד ולתגובה דלקתית בתוכו, בשל כך הוריד מתפרק ונספג בגוף. הטיפול בהעלמת ורידים בולטים באמצעות חומר מטרש “אקו סקלרותרפיה” מתבצע ללא הרדמה ונמשך מספר דקות.

 


מידע נוסף על ההליך

משך הטיפול – ידרשו מספר טיפולים להעלמת הורידים הפגומים בהפרש כמה שבועות עד להעלמה מלאה של כל הורידים הפגומים.

תקופת ההחלמה – ההחלמה לאחר טיפול ב”אקו סקלרותרפיה” מאפשר לחזור לפעילות יום יומית, לפעילות ספורטיבית אך יש להימנע מעמידה ממושכת. האיזור המטופל צריך להיות חבוש בתחבושת אלסטית ורק אחרי 24 שעות לאחר ההזרקה המטופל יוכל להסיר את התחבושת ולרחוץ את האזור המטופל. יש לחבוש את האזור בתחבושת אלסטית בשעות היום עד לביקורת הבאה אצל הרופא המטפל. לאחר הטיפול ב- “אקו סקלרותרפיה” האזור המטופל יראה אדמדם, בצקתי ותראו גם קרישי דם שיעלמו עם הזמן תוך מספר שבועות או חודשים.

המלצות ואחוז הצלחה - בתקופת הטיפול יש להימנע מחשיפה לשמש של האזור המטופל בשל ההזרקות אשר עלול לגרום לפיגמנטציה. תוצאות הטיפול בשיטת “אקו סקלרותרפיה” מספקות הצלחה גבוהה של כ – 95%. תוצאות הטיפול נראות לאחר מספר שבועות מיום ההזרקה האחרון והן נשארות לצמיתות!

 


תופעות לוואי וסיכונים לאחר סקלרותרפיה

  • כלי דם גדולים שהוזרקו יהיו לגושיים או שיהיו קשים למשך מספר חודשים עד אשר ירפאו.
  • אזורים אדומים מוגבהים יופיעו באזור ההזרקה אך ייעלמו לאחר מספר ימים.
  • קווים חומים או כתמים, יופיעו על העור במקום הזריקות כתוצאה מבריחת ברזל מהורידים שהוזרקו, ברוב המקרים כתמים אלו ייעלמו לאחר 3 עד 6 חודשים, אך ב- 5 אחוז מהמקרים הם עלולים להישאר קבועים.
  • סימני חבורות באזור המוזרק למשך מספר ימים או שבועות.
  • התפתחויות של כלי דם זמניים קטנים באזור הטיפול. תופעה המכונה חידוש ורידי שהם כלי דם זעירים שעלולים להופיע ימים או שבועות לאחר התהליך, אך ילכו וייעלמו בהדרגה במשך מספר חודשים.
  • תגובות אלרגיות לחומרי ההזרקה שרק במקרים נדירים הם באמת חמורים. אך בכל מקרה הם גורמים לנפיחות ולגירוד.

 


תופעות לוואי נוספות אך נדירות

  • דלקת בגודל של מעל 10 ס”מ במפשעה.
  • נפיחות פתאומית ברגליים.
  • מערך של כיבים קטנים באזור המוזרק.
  • משטח אדום במיוחד באזור המפשעה.