עיצוב שפתיים ✔️ השוואת מחירים

עיצוב שפתיים

שפתיים הן אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר בקביעת היופי הנשי (בנוסף לחזה, ישבן ועיניים). במהלך השנים מתרחשים שינויים בלתי רצוניים בצורת השפתיים ובנוסף, ישנן נשים צעירות להן שפתיים טבעיות דקיקות המעוניינות בשיפוץ ועיצוב שפתיים. צו השעה בזמננו הוא שפתיים בשרניות, מלאות וסקסיות.

המלצת המערכת

למרות שעיבוי שפתיים קבוע נשמע על פניו מצוין, המציאות הוכיחה כי חומרי המילוי הקבועים בהם סיליקון אינם שווים את נטילת הסיכון שבהזרקתם שכן הם עלולים להרוס לכן את השפתיים. ההמלצה היא ״ללכת״ על חומרי מילוי בטוחים, שמעצבים שפתיים בשרניות ללא סיבוכים ותופעות לוואי. התייעצו עם המומחים שלנו והתנסו רק עם חומר מילוי זמני.

 


עקרונות בעיצוב נכון של השפתיים

  1. הכרת מבנה השפתיים - מבנה השפתיים מורכב משניים, חלקו הראשון מרירית וחלק נוסף מעור. המפריד בין העור לרירית השפה מכונה ורמליון, קיימות גם בלוטות רוק ושריר. חשוב להכיר היטב את מבנה השפתיים כך יוכל הרופא המטפל לבצע עיצוב שפתיים מושלם.
  2. שימוש בחומר מילוי מתאים ואיכותי – קיים מגוון רחב של חומרים לעיצוב השפתיים, לא כל חומרי המילוי מתאימים, המלצת רוב המומחים היא הזרקה של חומרי מילוי טבעיים המבוססים על חומצה היאלורונית בהם רסטילן, ג’ובידרם, טאוסיאל, לומינרה ועוד להם חסרון בולט אחד והוא פרק הזמן שאפקט העיצוב נמשך (לרוב עד שנה). ישנם גם חומרי עיצוב שפתיים סינטטיים קבועים בהם סיליקון, ביואלקמיד, ארטיקול וכדומה אשר אינם מומלצים ע”י רוב הרופאים בשל תופעות לוואי שעלולות להתרחש כתוצאה מההזרקה. בחירת חומר מילוי איכותי, יכולה לעשות את כל ההבדל בין טיפול מוצלח לכישלון חרוץ שיחייב בהמשך ניתוח שפתיים לתיקון פגמים ממנו אנחנו רוצים להתרחק ככל שניתן! פרט להזרקת חומרי מילוי חשוב להדגיש כי הזרקת בוטוקס מבוצעת רק לצורך תיקון סימטריה בשפתיים.
  3. אבחון נכון של הצורך ומציאת פתרון מתאים – הרופא המטפל צריך לקבוע במהלך הייעוץ למה זקוקות השפתיים? האם לתוספת נפח? האם יש צורך בשינוי צורה? האם יש צורך להעלים את הקמטוטים העדינים מעל השפה העליונה (לרוב כתוצאה מעישון) ועוד. לאחר בירור הצורך (מול המטופל ובהתאם לרצונו) יקבע המטפל את טכניקת הטיפול וחומר המילוי המתאים ביותר לעיצוב השפתיים מחדש.
  4. טכניקת ההזרקה – בהתאם לאבחון שביצע הרופא ובהתאם לרצונות המטופל יבוצע אלחוש (הזרקה של חומר הרדמה כמו אצל רופא השיניים). כחמש דקות מתום האלחוש יתחיל הליך עיצוב שפתיים. במצבים בהם יש צורך בניפוח שפתיים הרי שההזרקה תבוצע בזווית (45 מעלות) במקביל ל”מתיחת השפתיים” כדי לשמור על סימטריה במהלך העיצוב. אם מטרת הטיפול תהיה למשל הצערת שפתיים (מצבים בהם המטופל איבד נפח בשפתיים – צניחת שפתיים) הרי שטכניקת הטיפול תשתנה. תבוצע הזרקה בגבול הורמיליון כדי לתחום את השפה ולמלא חריצים עדינים, לאחריה תתבצע הזרקה בזווית להקניית ווליום בשפה ותבוצע גם הזרקה נוספת לעיצוב מחדש בזוויות הפה. ישנן טכניקות עיצוב שפתיים מתקדמות בהן אין צורך כלל בהרדמת השפתיים. נמרחת משחת אלחוש, לאחריה באמצעות דקירה אחת והחדרת זונדה (צינורית או קנולה) ממלא הרופא המטפל את השפתיים בצורה הסימטרית ביותר וזאת מבלי לדקור מספר רב פעמים כפי שתואר כאן למעלה. יתרונות נוספים של טכניקת עיצוב שפתיים זו הם העדר סימנים (שטפי דם) לאחר עיצוב שפתיים והעובדה כי ההליך אינו כואב כלל!