פילורגה וסדרת מוצרי X-HA

פילורגה

חברת פילורגה (FILORGA) הצרפתית נמצאת כבר בתחום הרפואה האסתטית כבר יותר משלושים שנה עם נוכחות ביותר מ - 50 מדינות ברחבי העולם ויותר ממליון מטופלים שעברו הזרקות וטיפולים אסתטיים וטיפולי מזותרפיה. לחברת פילורגה טכנולוגיה מתקדמת לבטיחות ומושלמות של חומרי המילוי וסדרות הטיפולים אותם היא מייצרת, כאשר הדגש של פילורגה הוא ייצור חומצה היאלורונית בתהליכים ביו טכנולוגיים מתקדמים וזאת מבלי להשתמש בחומרים המבוססים על מקור של בעלי חיים. חומרי המילוי אותם מפיקה פילורגה עוברים מספר תהליכי זיקוק אשר מבטיחים רמת ניקיון ואחידות גבוהים מאוד אשר תורמים רבות לאיכות ובטיחות ההזרקה.

המלצת המערכת

צריכים למלא קמט? זקוקים לעיבוי שפתיים או עיצוב לחיים? למרות שהנטייה הטבעית היא לחפש חומר מילוי קבוע הרי שהמלצתנו במקרים הללו היא להתרחק מחומרים קבועים כמו מאש ו״ללכת״ על חומרי מילוי בטוחים וטבעיים המבוססים על חומצה היאלורונית (רסטילן, ג׳ובידרם, סטילאג׳, לומינרה, טאוסיאל ועוד). התייעצו עם המומחים שלנו, שידעו להתאים לכם חומר מילוי מושלם.

 


חומרי מילוי דינמיים - מוצרי סדרת X-HA

מוצרי X-HA הם פרי פיתוח של חברת פילורגה המתמחה גם בטיפולי אנטי אייג’ינג ומעבדה אירופאית שהתמחותה ייצור חומצה היאלורונית להזרקה. חומרי המילוי של חברת פילורגה כוללים את X-HA (ווליום) ואת X-HA 3 (חומצה היאלורונית פוליוולנטית). חומרי המילוי של הסדרה מאפשרים פיסול דינמי שמתאפשר הודות לגישה החדשה בעולם ההזרקות המושג ע”י שילוב משולש:

 1. נפח (ווליום) - כמות קטנה יחסית של חומרי מילוי יכולה לייצר נפח הממלא את הרקמה ומאפשר מילוי קמטים ואזורים מדוללים בעור (בעיקר עור הפנים). התכונה הזו מושגת עקב שילוב של סמיכות וצמיגות החומר המוזרק אשר מתקבל מהמשקל המולקולרי הגבוה של החומצה ההיאלורונית והיותה מוצלבת ומרוכזת ביותר.
 2. התאמת חומר המילוי - בסיום הזרקת הפילר (המילוי), ניתן לפסל את ג’ל ההזרקה ולהתאים אותו בקלות בתוך הרקמה כך שהוא מקנה לפנים קווי מתאר הרמוניים.
 3. הומוגניות - ג’ל ההזרקה מצטיין במפיפות אחידה אשר מאפשרת הזרקת החומר באופן המדוייק ביותר לקבלת תוצאה טבעית.

 


יתרונות בהזרקת מוצרי פילורגה

 • צמיגות גבוהה התורמת לנפח בהזרקה.
 • הומוגניות מושלמת התורמת לקליטת החומר לפרקי זמן יחסית ארוכים של שנה.
 • חסינות מפני גורמים הפועלים לפירוק מהיר של החומצה ההיאלורונית.
 • דרגת סינון גבוהה מאוד המבטיחה “חומר נקי”.
 • השפעתו לתקופה ארוכה יחסית של מעל לשנה.
 • קלות בהזרקה המאפשרת למטפל שליטה ודיוק רב ומכאן תוצאה איכותית למטופל.
 • מתאים לגברים ונשים.
 • מתאים גם למילוי נפחים גדולים.

 


היכן מזריקים פילורגה

סדרת מוצרי פילורגה X-HA - volume וסדרת X-HA 3 מתאימים למספר אינדיקציות כדלהלן: