פילינג אולטרסוני ✔️ מחירים ומומחים מומלצים

פילינג אולטרסוני

המעלות של גלי האולטרה סאונד ידועות כבר מלפני שמונים שנה. בתחילה, האולטרה סאונד היה נפוץ בעיקר ברפואה, מאוחר יותר החלו להשתמש בו גם בתהליכים אסתטיים. כבר בתחילת דרכו, האולטרה סאונד פילינג החל לתפוס את מקומם של הרבה תהליכים קוסמטיים. פילינג אולטרסוני אינו טראומטי, מבוצע ללא כאבים, מצעיר ומרענן עור. האולטרה סאונד פילינג מייתר מהלכים קוסמטיים מיקדמיים כמו, אידוי, צחצוח, ניקוי ידני, פילינג מכאני, ליפטינג, תזונה ולחות, וניתן להשתמש בו בצוואר ובפנים. גלי האולטרה סאונד מסירים בעדינות את השכבות העליונות של העור, מצר נקבוביות ומשפיע במיוחד על עור שומני ועור עם צלקות אקנה. פילינג אולטרסוני פותר ביעילות בעיות של צלקות אקנה, מגדיל הפרשות שומן, ומשפר מרקם דל ונפח עור.

המלצת המערכת

קיימות מספר שיטות להעלמת צלקות, קמטים ולחידוש עור הפנים. לכל מטפל יש את השיטה בה הוא מאמין. למרות זאת, חשוב שתדעו שהשיטות הבולטות הן לייזר ופילינג כימי לסוגיו ומכאן שאת האבחון חשוב לבצע רק אצל רופאים שיכולים להציע לכם לפחות שני פתרונות שונים. התייעצו עם הרופאים שלנו שידעו להציע לכם מספר אפשרויות טיפול. עשו זאת עכשיו.

 


כיצד פועל אולטרה סאונד פילינג?

בתחילה, המכשיר המיוחד איתו מבצעים את ההליך מייצר אדים המכסים את העור, מה שמייתר את האידוי הידני. לאחר מכן, מתיזים מים מינרלים או ג’ל מיוחד המשפר את המוליכות של גלי האולטרה סאונד. באמצעות מתקן מיוחד שנמצא על מכשיר האולטרה סאונד פילינג עוברים על המקום בו רוצים לטפל. כאשר המכשיר משדר את הגלים האולטרה סונים ישירות לדרמיס הוא מפרק את התאים המתים, את שאריות החֵלֶב ומסיר כל דבר מהנקבוביות שעל פני העור, פילינג אולטראסוני מגביר גם את ייצור הקולגן והאלסטין שחיוני במיוחד לשמירה על גמישות וברק העור. המכשיר מצוייד גם ב “שפכטל” אולטרה סוני אשר עוזר בהוצאת החומרים הלא טהורים ולפתיחת הנקבוביות.

התהליך נמשך כשלושים דקות, ללא כאב וללא טראומה. אין שאריות של עור כמו בפילינג מכאני או פילינג כימי והדבר היחידי שנשאר זה עור בצבע מעט ורוד שאינו זוהר ולכן אפשר לחזור לשגרה די מהר. ההשפעה ניכרת די מהר כאשר הפנים נראים צעירים ורעננים, העור נראה יותר גמיש ורך עם מגע קטיפתי. התוצאה נמשכת שבוע ימים ולאחר מכן חוזרים על התהליך לקבלת תוצאה ארוכה, אפשר לעבור אולטרה סאונד פילינג כל חודש או יותר לפי אפיון העור של כל אחד. פילינג אולטרסוני מתאים לכל גוון עור, לכל גיל אולם הוא יעיל במיוחד לעור שמן ולטיפול בצלקות אקנה.

 


מי לא מתאים להליך?

כמו לכל הליך קוסמטי רפואי, גם לפילינג אולטרסוני שי את ההגבלות שלו. אין לטפל באנשים הסובלים (לא עלינו) ממחלות סרטן ומחלות קרדו-וסקולריות. הטיפול גם אסור על אנשים הסובלים מבעיות נוירולוגיות, מחלות עור חמורות (דרמטוזיס) ועוד, יש להתייעץ את הדרמטולוג המטפל לגבי התאמתכם להליך. כאשר ישנה מוגלה, יש להתחיל בטיפול ראשוני, ורק לאחר מכן מתאפשר הפילינג. אין לבצע את התהליך בשלבי ההחלמה הראשוניים לאחר כל סוג של ניתוח בפנים.