פילינג יהלום ✔️ השוואת מחירים

פילינג יהלום

פילינג יהלום הוא תהליך קוסמטי פופולארי המבוצע ללא ניתוח אשר מעצב את שכבות העור בפנים ומשיב להן בחזרה את חדוות הנעורים. טיפול פילינג יהלום הוא סוג של מיקרו-דרמבריישן עדין המסיר קווים עדינים וקמטים. בפילינג יהלום מקלפים את העור ומסירים תאים מתים באמצעות שבבים זעירים של יהלום טבעי ושאיבה בו זמנית בוואקום את העור החוצה. מטרת הטיפול היא פינוי מקום לעור חדש ורענן, שיקום תאי עור עליונים תוך “הגדלת” גמישות העור ורמת הקולגן שבו. בגלל שהתאים המתים הוסרו ישנו קידום טבעי של תאי עור חדשים עם מרקם עור חלק. השיפור במרקם של העור הוא כמעט מיידי, כתמי גיל, קווים עדינים וקמטים בעור יטושטשו וימחקו כליל. סימני מתיחה וצלקות אקנה יהיו הרבה פחות בולטים ובעור תבחינו בברק!

המלצת המערכת

קיימות מספר שיטות להעלמת צלקות, קמטים ולחידוש עור הפנים. לכל רופא יש את השיטה בה הוא מאמין. למרות זאת, חשוב שתדעו שהשיטות הבולטות הן לייזר ופילינג כימי לסוגיו ומכאן שאת האבחון חשוב לבצע רק אצל רופאים שיכולים להציע לכם לפחות שני פתרונות שונים. התייעצו עם הרופאים שלנו שידעו להציע לכם מספר אפשרויות טיפול. עשו זאת עכשיו.

 


פילינג יהלום – אופן הפעולה

פילינג יהלום הוא תהליך אשר נעזר במכונה אשר מייצרת לחץ של וואקום בעזרת ידית הפעלה עם ראש של קצה יהלום. את הידית מעבירים על פני העור אשר גורם לקילוף העור תוך כדי תנועה סיבובית. הראש של ידית ההפעלה מכיל אבקת יהלום טבעית ומעודנת ברמות שונות של צפיפות וכאשר המכשיר עובד, התנועה הסיבובית של ראש היהלום גורמת לחיכוך עדין עם פני העור. בצורה זו הוא מסיר תאי עור מתים משכבת העור העליונה תוך שאיבת השיירים החוצה.

תנועת הקילוף נעשית רק על פני העור ואינה גורמת נזק לדרמיס, כך שפילינג היהלום אינו מגרה ואינו כרוך בכאב. ישנם 9 סוגים של קצה יהלום שונים במידה ובצפיפות ולכל אחד מטרות ושימושים שונים, הצורות השונות של קצוות היהלום הן כדי לטפל באזורים שונים בפנים ובמחשוף כמו מסביב לעיניים, באזורי האף והפה. ישנה אפשרות “להחליף ראש” בעל צפיפות קטנה יותר של אבקת היהלום המיועדת לטיפול במקומות בהן העור רגיש להחלקת קמטי הפנים.

עוצמת ה”שפשוף” ניתנת לויסות על ידי בחירה של תשלובת קצוות בדרגות שונות החל ב- גס ועד לעדין ועל ידי הגברת מהירות השאיבה. יתרון בולט בשיטה הוא השליטה והבקרה שנשמרת לאורך כל התהליך על רמת הקילוף. בגלל שאין תופעות לוואי לקילוף העור, לא יהיו שיבושים בחיי השגרה. כל טיפול אורך כ- 20 דקות בערך אך יתכן ויארך יותר ולדוגמא בטיפול בסימני מתיחה עמוקים או תנאי עור מיוחדים התהליך יתארך בגלל הצורך בעבודת מיקוד מדויקת.

 


תוצאות הטיפול ביהלום

מיד לאחר פילינג יהלום, העור יראה מעט ורוד אך לא יהיה מגורה או אדום. כבר לאחר הטיפול הראשון התוצאות נראות לעין. כתמי גיל, קווים עדינים, קמטים, קפלים וסימני מתיחה יהיו הרבה פחות בולטים, או שיעלמו כליל. התוצאות לאחר כל טיפול לא יאבדו במידה ולא ממשיכים, אך הם ישתפרו בהדרגה לאחר כל טיפול. לטיפולים לטווח ארוך יש לפנות זמן לטיפולי תחזוקה קצובים על בסיס סדיר כדי להבטיח שמירה על התוצאה.

 


מתי מומלץ לבצע פילינג יהלום?

עור זקן שניזוק לרוב כתוצאה מקרני השמש. לאטרופיה, עור יבש, אשר איבד גמישות וברק. כתמי גיל, כתמי שמש ופיגמנטציות שטחיות בעור. כטיפול ראשוני לפני פילינג לייזר. כאשר סובלים מצלקות אקנה. כאשר סובלים מקווי הבעה וקמטים בדרגה קלה. להעלמת נקודות שחורות ולבנות. להסרת עור קשה ברגליים ובידיים. להפחתת סימני מתיחה (תמיד כאשר הם נמצאים בתהליך של התהוות, אך לעולם לא כאשר מופיעים כבר הכתמים הלבנים). אפשר להשתמש לפני יישום של כל חומר פעיל דרמטולוגי לעיצוב מחדש של העור. לסיכום, ניתן להגדיר פילינג יהלום כטיפול בהלם המסתיים לאחר סדרה של 5 עד 8 טיפולים בהפרשי זמן של שלושה שבועות. בנוסף נערכים טיפולי תחזוקה ושימור כל שלושה חודשים. הטיפול יכול להשלים גם ניקוי פני עור הפנים ולשפר את קליטת הטיפול הקוסמטי על ידי פילינג יהלום עדין.

 


מתי לא מומלץ לעבור פילינג יהלום ומספר כללי אצבע

מצבים בהם אסור לעבור פילינג הם היריון, כאשר העור מאוד עדין, או עור שטופל קודם לכן בסוג אחר של קילוף. כאשר ישנו אקנה פעיל, סוכרת לא מבוקרת, אגזמה, דלקת עור, פצעים וירליים ופצעים בורידים. גם כאלו להם יש קעקועים, קופרוז ועור צפוף. פילינג יהלום אינו מתאים גם לאנשים שסובלים מסרטן עור. בגלל שפילינג יהלום משתייך לקבוצה הנחשבת לכזו שגורמת לאגרסיביות קטנה בעור, ואשר גורמת לעור להגיב ולהגן על עצמו על ידי בנייה מחדש והפעלת מחזוריות דם באזור יש להקפיד על הצעדים הבאים:

  • אין לבצע יותר מ- 10 טיפולים בשנה, העור זקוק למנוחה.
  • שלושה שבועות זהו מינימום הטווח בין טיפול לטיפול חל איסור לשלב טיפולים אחרים כמו למשל הסרת שיער בלייזר באותו האזור.
  • מומלץ להשתמש בקוסמטיקה מחדשת והידראטית לקבלת אפקט מקסימלי מהטיפולים.
  • אין לחשוף את אזור הטיפול לשמש כ- 72 עד 96 שעות לאחר הטיפול. יש להשתמש בקרמים להגנה מהשמש כאשר יוצאים מהבית.