פילינג לייזר ✔️ השוואת מחירים

פילינג לייזר להצערת העור

פיקסל הוא מכשיר לייזר מתקדם לפתרון של בעיות עור ולחידוש והצערת עור הפנים – אנטי אייג’ינג. הפיקסל לייזר מיועד לטיפול בכתמי שמש, פיגמנטציה לא אחידה, העלמת צלקות אקנה, שיפור של קמטים באזור הפנים והצוואר ועוד. הפרקסל לייזר כולל כמה שיטות טיפול המבוצעות במספר סוגים של מכשירי פיקסל לייזר, מיד כאן בהמשך תוכלו לקרוא על כל אחד ואחד מהם. עוד תוכלו לקרוא כיצד מבוצע פילינג לייזר באמצעות פרקסל או פיקסל לייזר, יתרונות, חסרונות הטיפול, תוצאות הטיפול ועל הליך ההחלמה.

המלצת המערכת

קיימות מספר שיטות להעלמת צלקות, קמטים ולחידוש עור הפנים. לכל רופא יש את השיטה בה הוא מאמין. למרות זאת, חשוב שתדעו שהשיטות הבולטות הן לייזר ופילינג כימי לסוגיו ומכאן שאת האבחון חשוב לבצע רק אצל רופאים שיכולים להציע לכם לפחות שני פתרונות שונים. התייעצו עם הרופאים שלנו שידעו להציע לכם מספר אפשרויות טיפול. עשו זאת עכשיו.

 


מכשירי לייזר לחידוש והצערת העור

Re:Pair לייזר – לייזר זה מהווה פריצת דרך במיקוד נקודתי וטיפול סלקטיבי ללא פגיעה סביבתית ומיועד בעיקר לחידוש והצערה של עור הפנים, בעל הצלחה מיוחדת בשיפור ובהעלמת קמטים, בליטות בעור, שקעים בעור, מרקם של עור לא סדיר ופגיעות פיגמנטציה.

Re:Store לייזר - מיועד למצבים שאינם ממוקדים- אלא יותר אזוריים כמו לטיפול בצלקות אקנה, קמטים ועיצוב הפנים, צוואר, חזה וידיים. -

Re:Fine לייזר - שיטת טיפול חדשנית - המציעה עיצוב מחדש של הפנים והצערת העור בדרך לא פולשנית המשולבת בשיטה מיוחדת הממקדת קרני אור. שיטת הלייזר פיקסל fine מתאימה במיוחד לאלו המעוניינים בביטחון מרבי ובטיפול עדין.

Re:Store Dual לייזר – הוא המכשיר האחרון של סוגי הפרקסל והוא מגיע כתוספת לסוגי הלייזר הקיימים ומציוד באורך גל נוסף המאפשר לרופא המטפל להגיע לפיגמנטציה טובה יותר וטיפול טוב יותר בכל חלקי הגוף תוך גרימת אי נוחות מינימאלית למטופל.

 


כיצד מבוצע טיפול פיקסל לייזר?

לאחר שהוחלט כי פילינג לייזר באמצעות לייזר פיקסל הוא הטיפול המתאים, ינקה הרופא המבצע את עור המטופל ולאחריו יאלחש את המקום באמצעות משחה מאלחשת בכדי למנוע אי נוחות והרגשה טובה יותר בזמן ביצוע ההליך. כאשר הרופא יעביר את מכשיר הפרקסל לייזר על העור תתכן תחושה של דקירה קלה או הרגשה של חום בזמן שיגור פולסים של מכשיר הלייזר, מדובר בכאב (אי נוחות) חלש וזניח. פילינג לייזר פרקסל פועל ע”י חדירה ללא נזק לשכבות העור ומאחר ומדובר בטיפול מבוקר הרי שיש צורך לבצע סידרה של טיפולים כדי להשלים את הטיפול ובהתאם למטרת הטיפול (כאשר מטרת הטיפול למשל היא חידוש של עור הפנים הרי שכמות הטיפולים תהיה בין 2- 5 טיפולים, במצבים בהם המטופל מנסה להיפטר ולהסיר צלקות אקנה הרי שכמות הטיפולים עלולה להגיע אף לעשרה וזאת בהתאם לחומרת הבעיה).

 


פילינג לייזר - יתרונות השימוש בפרקסל (פיקסל)

בשונה ממכשירי לייזר אחרים ומסורתיים להצערת עור הפנים, פרקסל לייזר מטפל בצורה סלקטיבית - דהיינו טיפול פרקסל מבוצע רק בחלק העור הפגוע כאשר הסביבה הקרובה נשמרת ונשארת ללא פגע ומאפשר בכך גם תקופת החלמה קצרה יותר מאשר בטיפול עם מכשירי לייזר מסורתיים.

 


האם פילינג לייזר פרקסל מאושר לטיפולים בישראל?

פילינג לייזר באמצעות מכשיר הפרסקל מאושר לשימוש בישראל, בארצות הברית מדובר באחד מהטיפולים המבוקשים ביותר, פילינג לייזר פרקסל נמצא כבטוח ויעיל והטיפול בו מתבצע גם בחלקים אחרים בגוף מלבד אזור הפנים. סוגיו השונים של הפרסקל לייזר מאפשרים ללקוח מגוון אפשרויות לטיפול תוך בחירה בסוג המכשיר המתאים ביותר, עובדה שתבטיח טיפול מותאם ברמה האופטימאלית ביותר מבחינת סוג וגוון העור ובהתאם לאופי הטיפול.

 


תוצאות הטיפול בפיקסל והחלמה מההליך

לאחר פילינג לייזר תרגישו כאילו חזרתם מהים לאחר שספגתם מספר שעות שמש. ברוב המקרים האזור המטופל יהיה אדמומי אולם 24 שעות לאחר הטיפול האדמומיות תיעלם, יופיע עור חדש במקום הטיפול והעור יחליף את הצבע האדום לחום למשך שלושת הימים הבאים, במקרים אחרים עד כשבועיים, תלוי בדרגת חומרת הטיפול שבוצע. רקמות העור החדשות יחליפו את הישנות שניזוקו והעור יהפוך לחלק, יפה, ללא צלקות וצעיר בשונה למשל מפילינג עמוק המבוצע עם פנול בו לעיתים מתקבל מראה “בובתי”. בדרך כלל אפשר ללכת לעבודה מיד לאחר הטיפול אולם חשוב להגן על העור מפני קרינת השמש ע”י מריחת קרם הגנה ושימוש באביזרים בהם כובע, משקפיים צעיף וכדומה.