פרלן - כל המחירים 💰 כל המומחים❗️

פרלן | רסטילן פרלן

פרלן הוא חומר מילוי קוסמטי להזרקה לעור בכדי לרכך קמטים וקווי פנים, זהו גם חומר מילוי נפוץ לעיבוי השפתיים, לגומות בפנים וכנגד צלקות וניתן לשימוש על ידי שני המינים. הפרלן עשוי מג’ל של חומצה היאלורונית מיוצבת שלא מן החי, ולכן גם הוא אינו נושא סיכונים של אלרגיות. החומצה ההיאלורונית היא חומר כימיקלי גמיש אשר בקלות מסתגל ומשתלב עם היקפי הפנים, ושלא כמו בחומרי מילוי אחרים, אין צורך בבדיקות עור מקדימות. הזרקות פרלן השייך למשפחת חומרי המילוי של רסטילן (Restylane), נועדו בעיקר לשיפור מראה העור בהיקפי הפנים, להורדה ולטשטוש של קמטים שאינם אסתטיים, להסרת קמטים מסביב לאף, לצלקות ולשקעים בעור, לעיצוב הלחיים, למילוי חללים מתחת לעין ועוד.

המלצת המערכת

צריכים למלא קמט? זקוקים לעיבוי שפתיים או עיצוב לחיים? למרות שהנטייה הטבעית היא לחפש חומר מילוי קבוע הרי שהמלצתנו במקרים הללו היא להתרחק מחומרים קבועים כמו מאש ו״ללכת״ על חומרי מילוי בטוחים וטבעיים המבוססים על חומצה היאלורונית (רסטילן, ג׳ובידרם, סטילאג׳, טאוסיאל ועוד). התייעצו עם המומחים שלנו, שידעו להתאים לכם חומר מילוי מושלם.

 


פרלן שאלות ותשובות נבחרות

ש. כיצד עובד הפרלן?

ת. החומצה ההיאלורונית אשר בפרלן מגבירה את האספקה הטבעית של החומר לגוף, שמתדלדלת ומתרוקנת עם הגיל והשנים. הזרקת פרלן ממלאת את הצלקות וקווים וקמטים בפנים, הפרלן אינו חומר קבוע והוא מתפרק באיטיות בגוף תוך שנה - זהו מוצר עם זמן חיים רב יותר מאשר כל חומר מילוי זמני אחר אשר קיים ונמצא בשימוש על בסיס חומצה היאלורונית.

 

ש. מהם היתרונות של הפרלן?

ת. הזרקות קולגן אשר היו בעבר מאוד פופולאריות, כעת נחשבות מיושנות וחלף זמנן אצל רוב המרפאות לאסתטיקה למרות שעדיין לא נס לחן. הזמינות של מוצרים טובים יותר, בטוחים יותר עם טווח חיים רב יותר החליפו כמעט לחלוטין את הקולגן. הפרלן לא רק שהוא מאוד בטיחותי, הוא מחזיק זמן רב יותר מאשר הקולגן או חומרי מילוי זמניים אחרים.

 

ש. האם אפשר להשתמש בפרלן עם עוד מוצרים?

ת. כן, אפשר לשלב אותו עם מוצרים קוסמטיים אחרים כמו למשל עם בוטוליניום טוקסין.

 

ש. מתי ניתן לראות תוצאות לאחר הזרקת הפרלן?

ת. התוצאות נראות מייד או לאחר מספר ימים, אך משך התוצאה נשמר לתקופה של כשנה בממוצע, למרות שאזורים מסביב לשפתיים או הלחיים ידרשו לטיפולים תכופים יותר וההשפעה תהיה כ - 8 חודשים עד שנה.

 

ש. מהו היתרון של הפרלן?

ת. היתרון הגדול (וגם חסרון במובן מסויים) של מילוי פרלן הוא בזה שהוא טבעי אך אינו קבוע, החומר הוא הרכב כימי אשר מופק מהגוף עצמו וממלא את העור כמו רקמה טבעית ונורמאלית, כך שהתיקון שנעשה נראה גם הוא טבעי לגמרי.

 

ש. כמה זמן נמשך הטיפול?

ת. זריקות פרלן אינן נמשכות זמן רב, רוב ההזרקות מבוצעות תוך 20 דקות ל- 45 דקות בדרך כלל במרפאה או במרכזי האסתטיקה.

 

ש. האם נדרשת בדיקת אלרגיה?

ת. שלא כמו בקולגן, אין צורך בבדיקות אלרגיה טרם ההזרקה, פרלן הוא חומר שלא מן החי ואין לו נטיות אלרגיות.

 

ש. האם יש צורך בטיפולים חוזרים לאחר הזרקות פרלן?

ת. כן, הפרלן אינו חומר מילוי קבוע והזרקות נשנות דרושות לשמור על הפנים ללא קמטים, רוב המטופלים ידרשו להזרקה חוזרת פעם בשנה ואם הם יפסיקו את הטיפול, הקמטים ישובו למקומם.

 

ש. האם הטיפול כואב?

ת. רוב האנשים אינם אוהבים מחטים למיניהם, אך הכאב הקשור להזרקת פרלן הוא מינימאלי, ומי שנחרד ממחטים הרופא יכול למרוח משחות אלחוש להסרת כאב אפשרי כ- 20 דקות לפני תחילת הטיפול. ניתן להחדיר את החומר גם באמצעות מיקרו קנולה, דקירה אחת ומשם באמצעות הצינורית מפזרים את החומר ובכך נמנעת עוגמת הנפש של דקירת המחט באזורים שונים בפנים.

 

ש. מהן תופעות הלוואי?

ת. פרלן הוא מוצר מאוד בטוח באופן כללי בגלל שהוא בנוי מחומצה היאלורונית שהיא מרכיב טבעי ונורמאלי מגוף האדם, לכן העור אינו מגיב לרעה כלפי המוצר, אי לכך, דיווחים על אלרגיות הם נדירים ויוצאי דופן. תופעות הלוואי נפוצות הן אדמומיות זמנית, נפיחות, גירוד או רכות אך הם מתפוגגים לאחר שבוע ימים לכל היותר.

 

ש. מהו ההבדל בין פרלן לרסטילן?

ת. ההבדל העיקרי הוא שלפרלן המולקולות גדולות יותר מאשר לרסטילן, בגלל שהוא מכיל יותר מולקולות של החומצה ההיאלורונית. מה שאומר, שהפרלן יכול בקלות רבה יותר למלא קמטים עמוקים בעור, צלקות וקפלים טוב יותר מהרסטילן. הרסטילן מבחינתו טוב יותר לשימוש בקמטים עדינים ולפגמים וצלקות קלות.

 

ש. כמה עולה רסטילן פרלן?

ת. המחיר אינו אחיד והוא משתנה אצל כל רופא ותלוי בבעיה ובכמות החומר אותה יש להזריק, בממוצע המחיר נע בין 1,400 ש”ח עד 3,500 ש”ח עבור טיפול, הפרלן יקר יותר מאשר הרסטילן בגלל שהוא מכיל פחות מהחי והוא נחשב ליותר טהור.