רדיאס - כל המחירים 💰 כל המומחים❗️

רדיאס

העלמת קמטים באמצעות רדיאס נחשבת היום בעולם וגם בישראל כאופציה המועדפת גם ע”י הרופאים וגם ע”י המטופלים וזאת ממספר סיבות. לפניכם מאמר על החומר רדיאס וכל מה שצריך לדעת לגביו. הרכב החומר רדיאס מבוסס על חומצה היאלורונית וסידן או ליתר דיוק וכפי שמוגדר בשפה המקצועית קלציום הידרוקסיט אפטיט, שזה מינרל טבעי שנמצא בגוף האדם ומוכר לרפואה כבר שלושה עשורים, מצב הצבירה של הרדיאס הוא ג’ל. רדיאס הוא חומר מילוי שהותר לצרכים אסתטיים ע”י המנהל האמריקאי, משרד הבריאות הישראלי והוא מוזרק בעולם בעשרות מדינות זה זמן רב. רדיאס הוא חומר מילוי מומלץ במיוחד לגברים להם עור עבה יחסית לנשים.

המלצת המערכת

צריכים למלא קמט? זקוקים לעיבוי שפתיים או עיצוב לחיים? למרות שהנטייה הטבעית היא לחפש חומר מילוי קבוע הרי שהמלצתנו במקרים הללו היא להתרחק מחומרים קבועים כמו מאש ו״ללכת״ על חומרי מילוי בטוחים וטבעיים המבוססים על חומצה היאלורונית (רסטילן, ג׳ובידרם, לומינרה, סטילאג׳, טאוסיאל ועוד). התייעצו עם המומחים שלנו, שידעו להתאים לכם חומר מילוי מושלם.

 


מאפייני הרדיאס

  • חומר מילוי קמטים זמני.
  • נחשב לחומר האיכותי ביותר עם מינימום תופעות לוואי.
  • מאושר ע”י ה- FDA האמריקאי, משרד הבריאות בישראל ומאושר ה- CE האירופי.
  • חומר מילוי השייך לקבוצת החומרים המתפרקים והזמניים ובאופן טבעי.
  • מבין כל חומרי המילוי הזמניים מחזיק את פרק הזמן הארוך ביותר - תקופה של כשנתיים.
  • חומר היפו אלרגני ולכן אין חשש מאלרגיה לאחר הזרקתו, בנוסף הוא אינו דורש בדיקה מוקדמת.
  • מתאים לבעלי עור עבה ולכן פופולארי ומומלץ גם לגברים.
  • מתאים לקמטים ושקעים גדולים, נותן נפח ווליום לקמטים עמוקים בעיקר בין הפה לכיוון השפה.  

רדיאס שאלות ותשובות

ש. מהן תופעות הלוואי שעלולות להופיע לאחר הזרקת רדיאס?

ת. כמו בכל טיפול בו מוזרקים חומרי מילוי, גם בהזרקת רדיאס יתכנו תופעות לוואי אולם אלו קשורות לפעולת ההזרקה ולא לחומר עצמו ולכן אדמומיות, שטף דם או סימן כחול (שמחליף צבעים), נפיחות האזור המטופל ותחושה של גרד עלולות להופיע אולם חשוב להבהיר כי התופעות הללו חולפות לאחר מספר ימים כך שאף אחד לא יבחין שעברתם טיפול. מומלץ גם להצטייד במייק אפ כך שלאחר הטיפול תוכלו להמשיך בעיסוקכם ללא כל הפרעה וגם מבלי שאף אחד ירגיש.

 

ש. האם הזרקת רדיאס מכאיבה?

ת. כמו כל זריקה, גם מילוי קמטים ברדיאס עלול לכאוב, אולם סף הכאב של כל אחד ואחת מאיתנו שונה, ולכן ישנם מטופלים שאינם חשים כאב ואחרים שהפעולה פשוט מאוד כואבת להם, ניתן להפחית את הכאב ע”י שימוש במשחות מאלחשות כדוגמת אמלה או עזרקאין. בכל אופן משך הטיפול קצר ונמשך לא יותר מעשר דקות ולכן גם אם הפעולה לא הכי נעימה הרי שהתוצאה כבר תשכיח מכם הכל, ראוי להוסיף כי טיפול ברדיאס מבוצע לרוב פעם אחת ואין צורך לחזור למספר פגישות כמו שנהוג למשל בהזרקת סיליקון, ישנם מטופלים הזקוקים לשני מפגשים (לא נפוץ) וזאת כאשר יש צורך בהזרקת כמות נכבדה מהחומר או למקצה שיפורים.

 

ש. היכן מזריקים רדיאס?

ת. רדיאס מוזרק לקמטים שבין האף לפה (סוגריים), לאזור עצמות הלחיים להגדשת תווי פנים ולמניעת נפילה כצעד מקדים לפני ניתוח מתיחת פנים, בזוויות הפה, לאזור הסנטר ובכדי להדגישו (במקום שתל סיליקון), לאזור האף לתיקון פגם אסתטי ובמקום ביצוע ניתוח אף ולטיפול בצלקות עמוקות שנגרמו מאקנה.

 

ש. כמה עולה הזרקת רדיאס?

ת. העלמת קמטים בהזרקת רדיאס עולה לא מעט. אולם, בהתייחס לכך שהרדיאס הוא חומר בטוח שמחזיק פרק זמן הכפול משאר חומרי המילוי הזמניים הרי שזה בדר״כ מאוד משתלם. הכמות שמכיל מזרק רדיאס (1.3 סמ״ק) גדולה יותר ממזרקים רגילים אחרים שמכילים לרוב 1 סמ”ק (ישנם מזרקים קטנים יותר של רדיאס המכילים 0.3 סמ”ק) ועלותו נעה בין 2,500 ש״ח ל- 3,000 ש״ח וזה גם פחות או יותר העלות הממוצעת אותה נדרש המטופל להשקיע בהליך. במקרים חריגים בהם קיימת נפילה באזור הלחיים הרי שהכמות המוזרקת אמורה להיות כפולה ואף משולשת ולכן המחיר בהתאם. חשוב לדעת כי העלות של החומר (מזרק סגור הרמטית באריזה מהיצרן הכולל מספר סידורי) גבוהה מאוד ומכאן נגזר הסכום המשמעותי אותו דורשים הרופאים.