רסטילן - כל המחירים 💰 כל המומחים❗️

רסטילן

רסטילן (®Restylane) על כל נגזרותיו (ויש מספר חומרים תחת השם רסטילן אותם נכיר בהמשך) הוא חומצה היאלורונית שנמצאת אצלנו בגוף וסופחת אליה מים, עובדה הגורמת לכך שהעור לא יהיה יבש (לחות) וכמו כן תורמת לנפח בעור הפנים או בשפתיים על פי העניין. רסטילן מיוצר בשבדיה והוא חומר מילוי טבעי ובשונה מחומרי מילוי אחרים הוא אינו מבוסס על החי כמו למשל אבולנס שמיוצר בהנדסה גנטית מכרבולת של תרנגולות ומבוסס קולגן. עובדה חשובה זו מבטיחה שלא תתפתח אלרגיה לאחר הזרקת הרסטילן ולכן גם אין צורך בביצוע בדיקת רגישות טרם הזרקתו. פרט חשוב ביותר שצריך לדעת והוא גם יתרונו הגדול של הרסטילן - היותו חומר זמני מתפרק שלא נשאר בגוף ואשר אינו גורם לתופעות לוואי בדומה למשל לחומר הסיליקון שאינו נספג ושייך לקבוצת החומרים הקבועים יש כאלו שרואים בכך חיסרון מאחר ויתרונו הגדול הוא גם חסרונו שכן רסטילן מחזיק מעמד לאחר הטיפול עד לפרק זמן של כשנה.

המלצת המערכת

צריכים למלא קמט? זקוקים לעיבוי שפתיים או עיצוב לחיים? למרות שהנטייה הטבעית היא לחפש חומר מילוי קבוע הרי שהמלצתנו במקרים הללו היא להתרחק מחומרים קבועים כמו מאש ו״ללכת״ על חומרי מילוי בטוחים וטבעיים המבוססים על חומצה היאלורונית (רסטילן, ג׳ובידרם, לומינרה, סטילאג׳, טאוסיאל ועוד). התייעצו עם המומחים שלנו, שידעו להתאים לכם חומר מילוי מושלם.

 


רסטילן שאלות ותשובות נבחרות

ש. האם רסטילן מאושר להזרקה?

ת. רסטילן מוכר לרופאים ונמצא בשוק יותר מעשור ונחשב כאמור לחומר בטיחותי המאושר ע”י מינהל התרופות האמריקאי - לא עניין של מה בכך! ישנם חומרי מילוי רבים המבוססים על אותה חומצה היאלורונית בדיוק כמו ברסטילן אולם רובם, אינם מאושרים ע”י ה- FDA. צריך להבין כי ההליך בו מאשרים תרופה במינהל, יקר מאוד, ארוך ונבחן תחת זכוכית מגדלת עד לקבלת האישור המיוחל. בכל אופן, בגלל בטיחותו ולמרות מחירו הגבוה יחסית לחומרי מילוי אחרים, מרבית הרופאים המבצעים טיפולים בעזרת חומצה היאלורונית מעדיפים להשתמש איתו.

 

ש. למי רסטילן מתאים?

ת. מאחר והתחום של מילוי קמטים מוצף בכל מיני חומרים והמלצת רופא מטפל אחד, אינה זהה לאחר, נשאלת השאלה כיצד נבחר את חומר המילוי המתאים עבורנו? ראשית, רסטילן מתאים לכולם, אין הגבלה בהזרקתו וכאמור הוא חומר בטיחותי ויש איתו ניסיון רב. אם החלטנו ללכת על הזרקת חומר מילוי זמני טבעי, הרי שבחירה ברסטילן בהחלט מתבקשת, אין אנו רוצים לקבוע בהחלטיות שרסטילן הוא חומר המילוי האולטימטיבי אולם הוא נמצא בחברה טובה עם עוד שני חומרי מילוי אחרים בהם ג’ובידרם ורדיאס, הנחשבים לחומרים הטובים ביותר והמומלצים ביותר ע”י הרופאים בישראל וגם ע”י רופאים מובילים בעולם ובעיקר באירופה ובארה”ב.

 

ש. היכן מזריקים רסטילן?

ת. ניתן להזריק רסטילן בקמטים שבין האף לפה, מתחת לעיניים לטיפול בעיניים שקועות, מעל השפה העליונה, בזויות הפה, לעיצוב עצמות לחיים והענקת ווליום, באזור הצוואר והידיים וכמובן לעיבוי ועיצוב השפתיים.

 

ש. האם הזרקת רסטילן כואבת?

ת. לזריקות יש אפקט שלילי על מרביתנו ולמרות הקונוטאציה של זריקות וכאבים, הטיפולים בעזרת רסטילן סבילים לחלוטין ושווים מעט אי נוחות. בכל אופן בשנים האחרונות פותחו מספר אפשרויות שיפחיתו למינימום אם בכלל את הכאב. מזרקי הרסטילן מגיעים עם חומר בשם לידוקאין כך שהזרת החומר ממש לא כואבת (לידוקאין הוא חומר הרדמה). ישנה אפשרות נוספת שעוזרת למנוע כאבים והיא הזרקת מוצרי רסטילן בעזרת מיקרו קנולה או זונדה (צינורית) מיוחדת. באפשרות זו מילוי החומר נעשה בצורה סימטרית במיוחד, שאלו את הרופא המטפל לגבי יתרונות נוספים של השיטה. ובנוסף, אם אתם עדיין פוחדים מזריקות ניתן לבצע אלחוש מקומי של האזור המטופל ע״י שימוש באמלה.

 

ש. כמה עולה הזרקת רסטילן?

ת. המחיר של רסטילן נקבע ע”פ הכמות אותה מזריקים בטיפול, רסטילן מגיע במזרק סגור הרמטית יחד עם מספר סידורי שיצא מהיצרן לרוב הכמות במזרק היא 1 סמ”ק, המחיר של הזרקת מזרק אחד נעה סביב 1,500 עד 2,000 ש״ח כתלות כמובן ברופא המבצע את הפרוצדורה וניסיונו.

 


משפחת הרסטילן - סוגים ושימושים

  1. רסטילן - העלמת קמטים בינוניים ולא עמוקים, עיבוי שפתיים.
  2. רסטילן פרלן - מילוי קמטים עמוקים, עיבוי שפתיים.
  3. רסטילן ויטל – הזרקת רסטילן ויטל בעיקר משמשת לטיפולי מזותרפיה המעניקים לחות לעור הפנים ונפח.
  4. רסטילן ליפ – רסטילן ליפ שימושי בעיקר באזור השפתיים, העיבוי באמצעותו מקנה לשפתיים נפח וזאת מבלי להשפיע על המראה הטבעי ומבלי להקנות מראה בובתי כמו שמתקבל בהזרקת חומרי מילוי אחרים.
  5. רסטילן טאצ’ - מילוי קמטים וקמטוטים עדינים.
  6. רסטילן סאב קיו – מיועד להענקת נפח (ווליום) באזור הלחיים.