Atlean - כל החומרים כל המחירים

Atlean - חומצה היאלורונית חדשנית

אטלאן הוא חומר הזרקה חדש למילוי קמטים, אשר מורכב מחומצה היאלורונית ופוספט טרי קלציום ביתא, כאשר המעלה העיקרית שלו היא החזרת הצפיפות לרקמות השכבה התחתונה של העור, מה שמאפשר טיפול בבעיות של קמטים אשר מתחילים באזור הזה. מתיחת העור מייצרת ליפטינג, והצפיפות של השכבה התחתונה משפרת את התשתית אשר נותנת את המראה הכללי ומעצבת מחדש את הלחיים והיקפי הפנים. בנוסף, משתמשים בחומר למילוי קמטי הבעה וקמטי מריונטה, להקניית נפח מיוחד לשקעים שנוצרו בעור הפנים ועוד. יתרון נוסף של האטלאן הוא שהימצאות החומר עצמו בעור מייצר פעילות של הפיברובלסטים המקומיים, המתורגם על ידי ייצור של קולגן חדש ושיפור של איכות הרקמות. האטלאן טוב במיוחד לטיפול בפציינטים עם רפיון קל עד מתון בעור בשליש האמצעי והתחתון של הפנים.

המלצת המערכת

צריכים למלא קמט? זקוקים לעיבוי שפתיים או עיצוב לחיים? למרות שהנטייה הטבעית היא לחפש חומר מילוי קבוע הרי שהמלצתנו במקרים הללו היא להתרחק מחומרים קבועים כמו מאש ו״ללכת״ על חומרי מילוי בטוחים וטבעיים המבוססים על חומצה היאלורונית (רסטילן, ג׳ובידרם, סטילאג׳, לומינרה, טאוסיאל ועוד). התייעצו עם המומחים שלנו, שידעו להתאים לכם חומר מילוי מושלם.

 


מהו פוספט טרי קלציום (Atlean)?

האטלאן הוא מוצר מתכלה להזרקה אל מתחת לעור ומיוצר מפוספט טרי קלציום של ג’ל חומצה היאלורונית אשר נותן אפקט של מתיחה ונפח לעור הודות לקיבוליות שלו בכדי ליצור סינתזה של קולגן. בעקבות תהליך ההזדקנות הטבעית, העור מאבד את המראה המתוח, החלק והצעיר ומתחיל להראות סימנים של רפיון והתחלה של קמטים. במקביל, רקמות השומן מצטמקות מה שמוביל למראה כללי של רזון. על ידי מיקרו הזרקות בין עוריות של הפוספט טרי קלציום המגרה את הסינתזה של הקולגן, משיגים את הורדת הרפיון ומעניקים מתיחה וחדוות חיים לעור, מצעירים באופן מתקדם את האזורים שבטיפול ומשחזרים תווי פנים צעירות. הפוספט טרי קלציום, מגרה את ייצור הקולגן ובפרק זמן של 4 עד 6 שבועות מצליח החומר לשנות את חזות הפנים כך שיתקבל מראה מלא וצעיר יותר. מסיבות אלו אטלאן מיועד בעיקר לאנשים עם רפיון עור וקמטים עמוקים.

 


מהלך הטיפול באטלאן

לפני כל טיפול יש לבצע ניקיון יסודי של האזור בכדי למנוע זיהום שעלול להתפתח על העור כתוצאה מהזרקה לא סטרילית, לאחר מכן מאלחש הרופא המטפל באמצעות אמלה או עזרקאין את האזור המטופל. לאחר מכן מבוצעות הזרקות מיקרוניות אל תחת העור עם פוספט טרי קלציום כדי להגיע לשכבות היותר עמוקות בעור. טיפול אטלאן מבוצע בשני מפגשים כאשר בין המפגש הראשון לשני ישנה הפסקה של 4 עד 6 שבועות בשל ההתגבשות של החומר. כל טיפול אורך כשעה ולעיתים פחות מכך וזאת בהתאם לאזור המטופל וכמות החומר בה משתמשים במהלך ההזרקה. החזרה לשגרה ולחיים נורמאליים היא באופן מיידי. במאמר מוסגר נציין כי לא ידוע לנו נכון למועד כתיבת שורות אלו (ינואר 2023) כי ישנם רופאים בישראל המבצעים טיפול בעזרת אטלאן ובכל אופן ההמלצה שלנו היא לבחור בחומרי המילוי הבטוחים שנמצאים בסביבתנו כבר יותר מעשר שנים בהם רסטילן, ג׳ובידרם, רדיאס וטאוסיאל.

 


התוצאות

לאחר הזרקת החומר התוצאות מתחילות כבר להיראות תודות לחומצה ההיאלורונית שמייצרת לחות ומתיחה. ובנוסף, באופן סוחף והדרגתי במשך 4 שבועות, האטלאן מגרה את הסינתזה של הקולגן ומתחילים להרגיש שהעור צובר נפח, חיוניות, עובי וחוזק. משך ההשפעה של החומר הוא בין 9 חודשים לשנה בדומה לחומרי העלמת קמטים זמניים אחרים המבוססים על חומצה היאלורונית.

 


איזה עוד טיפולים אפשר לשלב עם האטלאן?

השילוב עם עוד טכניקות אחרות יכולות לשפר את התוצאות שיהיו למשך זמן רב יותר בגלל שכל טיפול פועל בצורה שונה וברמה אחרת ונוצרת סינרגיה בין שניהם. את הפוספט טרי קלציום משלבים בדרך כלל עם מילוי מזופלסטי, בטיפולי בוטוקס עשירים, גלי רדיו ו- IPL.

 


תופעות לוואי

הטיפול באמצעות אטלאן נחשב לבטיחותי אולם כמו בכל פרוצדורה רפואית עלולים להופיע אדמומיות קלה, נפיחות או שטפי דם קטנים באזור ההזרקה, אשר ניתן להסוותם בקלות על ידי איפור.